Доставляємо безкоштовно від 800 грн

+380937545063

Бренд:

Принокат краплі для собак, упаковка – 3 піпетки

2 відгуків
до 4 кг399 грн
4-10 кг409 грн
10-25 кг518 грн
25-40 кг571 грн

Безкоштовна доставка від 800 грн​

Кур’єрська доставка Новою Поштою

Артикул: Товар не обраний Категорії: , ,

Опис

Прозорий, жовтуватий, жовтий або коричнево-жовтий розчин.

склад

1 мл розчину містить речовини, що діють:

імідаклоприд – 100 мг,

моксидектин – 25 мг.

Допоміжні речовини: бензиловий спирт, пропіленкарбонат, бутилгідрокситолуол (Е 321), троламін.

Фармакологічні властивості

АТС vet класифікаційний код АТС vet: QP54, ендектокциди (QP54AB52, моксидектин; QP53AX17, імідаклоприд).

Імідаклоприд , 1-(6-хлоро-3-піридилметил)-N-нітро-імідазолідин-2-іліденамін є ектопаразитицидом, що відноситься до класу нітрометилен-гетероциклічних сполук. Група хімічного складу інсектоакарицидів – неонікотиноїди. Імідаклоприд має високу спорідненість до нікотинових ацетилхолінових рецепторів у постсинаптичних ділянках центральної нервової системи (ЦНС). Він взаємодіє з нікотинергічним рецептором ектопаразиту, розташованим на постсинаптичному нейроні, порушує передачу нервового імпульсу по ньому, і призводить до паралічу і загибелі ектопаразиту. Імідаклоприд ефективний проти личинок та імаго бліх. Через слабку взаємодію з нікотиновими рецепторами ссавців та низьким рівнем проникнення через їх гематоенцефалічний бар’єр, діюча речовина практично не впливає на ЦНС ссавців.

Моксидектин , 23-(O-метилоксим)-Е28249 альфа – макроциклічний лактон другого покоління із групи мильбеміцинів. Це паразитицид, активний проти багатьох ендо- та ектопаразитів. Моксидектин активний проти личинок (стадії L3, L4) Dirofilaria immitis. Він також активний проти нематод травного тракту та дихальних шляхів. Моксидектин взаємодіє з гамма-аміномасляною кислотою та глутамат-пропускними хлорними канальцями паразитів. Це призводить до відкриття іонних хлорних канальців на постсинаптичній мембрані, збільшення іонів хлору та незворотного зниження м’язової активності, паралічу та загибелі паразитів.

Препарат має стійку дію та захищає тварину після одноразового застосування протягом 4 тижнів від повторного зараження паразитами.

Після нанесення препарату на шкіру тварини, імідаклоприд швидко поширюється поверхнею шкіри протягом доби. Сліди імідаклоприду залишаються на шкірі протягом усього періоду лікування.

Моксидектин всмоктується через шкіру, досягаючи максимальної концентрації у плазмі крові в період між 4 – 9 дібами після обробки тварини та повільно виділяється з плазми протягом місяця.

Застосування

 • Лікування та профілактика собак при ураженні бліхами (Ctenocephalides canis).
 • Лікування при ураженні вошами (Linognathus setosus) та волосоїдами (Trichodectes canis).
 • Лікування отодектозу (Otodectes cynotis), саркоптозу (Sarcoptes scabiei var. canis), демодекозу (Demodex canis).
 • Лікування та профілактика дирофіляріозу серця, легеневої артерії, інших кровоносних судин (Dirofilaria immitis, мікродирофілярії L3 та L4); дирофіляріоз підшкірної клітковини (Dirofilaria repens, мікродирофілярії L3 і L4).
 • Лікування та профілактика нематодозів дихальних шляхів: ангіостронгільозу (Angiostrongylus vasorum, личинки L4, незрілі особини), еуколеозу/син. капіляріозу, томінксозу (Eucoleus boehmi/syn. Capillaria aerophilia, (дорослі та молоді форми), креносомозу (Crenosoma vulpis).
 • Профілактика спіроцеркозу стінки стравоходу, шлунка (Spirocerca lupi, личинки L3).
 • Лікування та профілактика нематодозів травного каналу: токсокарозу (Toxocara canis – личинки L4, дорослі та молоді форми), анкілостомозу (Ancylostoma caninum – дорослі та молоді форми), унцинаріозу (Uncinaria stenocephala – дорослі та молоді форми), токса молоді форми), трихурозу (Trichuris vulpis).
 • Лікування телязіозу Thelazia callipcieda (дорослі та молоді форми).
 • Профілактика та лікування собак при змішаних паразитарних ураженнях.
 • Препарат можна використовувати як один із засобів при лікуванні блошиного алергічного дерматиту.

Дозування

Для зовнішнього точкового застосування (топікальне нанесення).

Схема дозування для собак

Рекомендовані мінімальні дози – 10 мг/кг маси тіла імідаклоприду та 2,5 мг/кг моксидектину, що еквівалентно 0,1 мл препарату на 1 кг маси тіла тварини.

Схема лікування повинна ґрунтуватися на окремому ветеринарному діагнозі та локальній епізоотологічній ситуації.

Наносити згідно з наступною таблицею:

Маса тіла тварин (кг) Розмір піпетки, яку потрібно використовувати Об’єм (мл) Імідаклоприд (мг/кг маси тіла) Моксидектин (мг/кг маси тіла)
≤ 4 імідаклоприд/моксидектин, 40 мг/10 мг (розчин для зовнішнього застосування, точкового нанесення) 0,4 Мінімум 10 Мінімум 2,5
> 4-10 імідаклоприд/моксидектин, 100 мг/25 мг (розчин для зовнішнього застосування, точкового нанесення) 1 10-25 2,5-6,25
> 10-25 імідаклоприд/моксидектин, 250 мг/62,5 мг (розчин для зовнішнього застосування, точкового нанесення) 2,5 10-25 2,5-6,25
> 25-40 імідаклоприд/моксидектин, 400 мг/100 мг (розчин для зовнішнього застосування, точкового нанесення) 4 10-16 2,5-4
> 40 відповідна комбінація піпеток для забезпечення рекомендованої дози (мінімальна рекомендована доза – 0,1 мл препарату/кг маси тіла)

Лікування та профілактика сифонаптерозу (Ctenocephalides canis)

Одноразове застосування препарату запобігає майбутньому зараженню бліхами протягом 4 тижнів. Доцільно поєднувати обробку тварин з обробкою місць утримання тварин та підстилок з метою переривання життєвого циклу бліх у навколишньому середовищі.

При комбінованому лікуванні блошиного алергічного дерматиту препарат застосовують щомісяця.

Лікування триходектозу (Trichodectes canis), ліногнатоз (Linognathus setosus)

Препарат наносять одноразово. Рекомендується ветеринарний огляд через 30 днів після застосування препарату, оскільки в деяких випадках потрібна повторна обробка.

Лікування отодектозу (Otodectes cynotis)

Препарат наносять одноразово. Рекомендується ветеринарний огляд через 30 днів після застосування препарату, оскільки в деяких випадках потрібна повторна обробка. Не застосовувати безпосередньо у вушному каналі.

Лікування саркоптозу (Sarcoptes scabiei var. canis)

Препарат наносять двічі по 1 дозі інтервалом 4 тижні.

Лікування демодекозу (Demodex canis)

Обробку препаратом проводять кожні 4 тижні протягом 2-4 місяців, що призводить до помітного поліпшення стану тварини у випадках легкого та помірного ступеня тяжкості. Особливо тяжкі випадки можуть потребувати більш тривалого лікування, а саме: препарат застосовують 2-4 рази з інтервалом 1 раз на тиждень. У всіх випадках лікування продовжують доти, доки результати 2 послідовних щомісячних лабораторних досліджень будуть негативними (зішкріб зі шкіри). У випадках, коли після лікування препаратом протягом 2 місяців у тварини не спостерігається поліпшення, застосування препарату припиняють та призначають за рекомендацією лікаря ветеринарної медицини альтернативне лікування.

Оскільки демодекоз є багатофакторним захворюванням та часто ускладнюється піодермією, дерматомікозами, доцільно проводити комплексне лікування для нормалізації функції шкіри, гормонального фону, покращення росту вовни та підвищення імунітету.

Профілактика дирофіляріозу серця, легеневої артерії, інших кровоносних судин (D. immitis) та дирофіляріозу підшкірної клітковини (D. repens)

Слід враховувати, що тварини можуть бути заражені статевозрілими формами гельмінтів. Для профілактики дирофіляріозу препарат застосовують щомісяця в один і той самий день протягом року. Препарат починають застосовувати за 1 місяць до першої очікуваної появи комах (комари різних пологів: Anophelex, Culex, Aedex і бліх) і припиняють через 1 місяць після закінчення сезону комах. При переході з іншого препарату проти дирофіляріозу на “Принокат Спот-он для собак” перше його нанесення слід робити через 1 місяць після останнього застосування попереднього препарату.

Лікування при ураженні мікродирофіляріями (D. immitis)

Препарат завдають щомісяця протягом 2 місяців.

Лікування при ураженні мікродирофілярії (D. repens)

Препарат завдають щомісяця протягом 4 місяців.

Лікування дирофіляріозу підшкірної клітковини (полозрілі нематоди Dirofilaria repens)

Препарат завдають щомісяця протягом 6 місяців.

Лікування та профілактика ангіостронгільозу (Angiostrongylus vasorum)

Препарат наносять одноразово. Рекомендується ветеринарний огляд через 30 діб після застосування препарату, оскільки в деяких випадках потрібна повторна обробка.

Лікування креносомозу (Crenosoma vulpis)

Одноразове застосування.

Профілактика спіроцеркозу (Spirocerca lupi)

Щомісячне застосування.

Лікування еуколеозу/син. капіляріозу (Eucoleus boehmi/syn. Capillaria aerophilia, дорослі та молоді форми)

Препарат застосовують щомісяця 2 місяці.

Лікування нематодозів травного каналу: токсокарозу (Toxocara canis), токсаскарозу (Toxascaris leonina), анкілостомозу (Ancylostoma caninum), унцинаріозу (Uncinaria stenocephala), трихурозу (Trichuris vulpis).

Препарат застосовують щомісяця.

Лікування телязіозу (Thelazia callipaeda, дорослі та молоді форми)

Одноразове нанесення.

Спосіб застосування

 1. Видалити піпетку із упаковки. Тримаючи піпетку у вертикальному положенні, викрутити та зняти ковпачок.
 2. Перевернути ковпачок і надіти його іншим кінцем на піпетку. Натиснути та повернути ковпачок, щоб відкрити піпетку, розірвавши ізоляційну мембрану.
 3. Собаку обробляють у нерухомому положенні стоячи. Розділити шерсть між лопатками так, щоб було видно шкіру. Покласти кінчик піпетки на шкіру і кілька разів міцно стиснути, щоб вичавити весь вміст піпетки на шкіру. Препарат слід наносити лише на непошкоджену шкіру.

Протипоказання

Не застосовувати цуценятам до 7 тижнів.

Не застосовувати при підвищеній чутливості до діючої речовини або будь-якої з допоміжних речовин.

Не застосовувати собакам при тяжких гельмінтозних інвазіях.

Не застосовувати для канарок.

Застереження

Лікування тварин з масою тіла до 1 кг, а також хворих та ослаблених тварин має ґрунтуватися на оцінці ризику та необхідності лікування.

Не допускати потрапляння препарату в очі та слизові оболонки тварин, також всередину (перорально). Не допускати контакту оброблених препаратом тварин до повного висихання шкіри з іншими тваринами.

При нанесенні препарату уникати злизування тваринами.

Цей продукт містить моксидектин (макроциклічний лактон), тому з обережністю застосовувати собакам таких порід: коллі, великі англійські вівчарки, їхні гібриди та породи близькі до них.

Не допускати попадання у воду, тому що препарат небезпечний для риби та водних організмів. Після обробки тварин препаратом не дозволяти їм купатися у відкритих водоймах протягом 4 діб.

Застосування собакам із вираженими тяжкими симптомами дирофіляріозу серця має ґрунтуватися на інформації про співвідношення користь/ризик.

Препарат не має терапевтичного ефекту проти дорослих та молодих форм нематод Dirofilaria immitis. Тому рекомендується, щоб усі собаки віком від 6 місяців і більше проживають в районах з небезпекою зараження видом Dirofilaria immitis пройшли дослідження на інвазування статевозрілими формами серцевих гельмінтів, перш ніж отримати лікування препаратом «Принокат® Спот-он для собак».

Перед застосуванням препарату необхідно уважно прочитати листівку-вкладку.

При обробці тварин не можна курити, пити та вживати їжу.

При обробці тварин препаратом уникати попадання препарату на відкриті ділянки шкіри, слизові у вічі.

При випадковому попаданні препарату на шкіру, слизові оболонки або очі потрібно ретельно промити їх проточною водою. Якщо подразнення шкіри чи очей не проходить, або препарат випадково потрапив у травний канал, необхідно звернутися до лікаря та показати листівку-вкладку з упаковки.

Після роботи з препаратом слід ретельно вимити руки теплою водою з милом.

Особи з гіперчутливістю до складових препарату повинні наносити препарат з обережністю, користуючись гумовими рукавичками.

Тільки обробленим тваринам не можна дозволяти спати в одному ліжку із власником.

Розчинник, що входить до складу «Принокат® Спот-он для собак», може залишати плями та псувати такі матеріали як шкіра, тканини, пластик та інші. Якщо тварини утримуються у квартирі та мають доступ до меблів, то після обробки їх необхідно утримувати окремо до повного висихання препарату на шкірі.

Немає інформації щодо безпеки застосування препарату «Принокат® Спот-он для собак» у період вагітності або лактації.

Лабораторні дослідження застосування імідаклоприду або моксидектину щурам та кролям не виявили доказів тератогенності чи токсичності для вагітних самок та плоду.

Використання препарату під час вагітності та годування груддю має ґрунтуватися на оцінці співвідношення користь/ризик і лише після призначення лікування лікарем ветеринарної медицини.

Не застосовувати одночасно з іншими протипаразитарними препаратами.

Перевищення рекомендованої дози комбінації імідаклоприду та моксидектину в 10 разів у дорослих собак переносилося без побічних ефектів або небажаних клінічних симптомів. Дозу в 5 разів більшу за мінімальну рекомендовану, яку застосовували з інтервалом в 1 тиждень протягом 17 тижнів, досліджували на собаках старше 6 місяців. Вони переносили його без побічних ефектів або небажаних клінічних симптомів.

Комбінацію імідаклоприду/моксидектину застосовували щенятам, у дозі в 5 разів більше рекомендованої, яку застосовували з інтервалом у 2 тижні по 1 дозі 6 разів. Не було серйозних симптомів передозування. Спостерігалися короткочасний мідріаз (розширення зіниці ока), слиновиділення, блювання та швидке дихання.

Після випадкового проковтування або передозування в дуже рідкісних випадках можуть виникати неврологічні симптоми (більшість з яких є короткочасними) такі як атаксія, генералізований тремор, очні симптоми (розширені зіниці, слабкий зіниці рефлекс, ністагм – мимовільні швидкі ритмічні рухи очних, слиновиділення та блювання.

Чутливі до івермектину собаки породи коллі переносили дозу, що рекомендується, до 5 разів, що повторюється щомісяця, без будь-яких негативних наслідків, але безпека застосування через тижневі інтервали не була досліджена у чутливих до івермектину собак породи коллі.

Відомого специфічного антидоту немає. При передозуванні доцільним є застосування активованого вугілля.

Препарат слід наносити лише на непошкоджену поверхню шкіри.

Часте використання шампуню після обробки тварин знижує ефективність препарату. При виникненні ознак побічної дії після застосування препарату слід припинити подальше застосування препарату та за порадою лікаря ветеринарної медицини застосовувати альтернативний препарат.

Після застосування препарату у собак може виникнути короткочасна сверблячка, еритеми на шкірі, у деяких випадках виникають ознаки запалення вовни, які швидко проходять.

У тварин, що випадково злизують препарат відразу після нанесення, можуть виникнути ускладнення: посилене слиновиділення, блювання та ознаки нервових розладів. Ці ознаки інтоксикації зникають за кілька хвилин, без додаткового лікування.

У дуже поодиноких випадках дія препарату може викликати такі зміни в поведінці, як апатичність, збудження та втрата апетиту.

Правильне нанесення продукту зводить до мінімуму можливість злизування продукту.

Форма випуску

Біла одноразова тюбик-піпетка з поліпропілену (ПП) з кришкою з шипом з поліетилену високої щільності (ПЕВП) або поліоксиметилену (ПОМ) або поліпропілену (ПП), упакована в ламінований тришаровий пакет з поліестеру (ПЕТФ), алюмінію (Алю) та поліеті щільності (ПЕНП).

Картонна коробка містить 1, 3, 4, 6, 24 або 48 піпеток.

Зберігання

Зберігати у захищеному від дітей місці. Зберігати в оригінальній упаковці для захисту від впливу світла та вологи за температури від 0 до 30 °С.

Термін придатності – 2 роки.

Бренд

Запитання та відповіді

Наразі запитань немає

Задати питання

На ваше запитання відповість представник магазину або інші покупці.

Дякуємо за запитання!

Ваше запитання отримано, і ми відповімо на нього найближчим часом. Будь ласка, не надсилайте одне і те ж питання повторно.

Error

Warning

Виникла помилка при збереженні вашого запитання. Будь ласка, повідомте про це адміністратору сайту. Додаткова інформація:

Add an answer

Дякуємо за відповідь на запитання!

Ввідповідь отримана і буде опублікована найближчим часом. Будь ласка, не надсилайте ту саму відповідь повторно.

Error

Warning

Виникла помилка при збереженні вашої відповіді. Будь ласка, повідомте про це адміністратору сайту. Додаткова інформація:

Доставка по Україні


По Україні доставка товарів здійснюється Новою Поштою.
Замовлення, узгодженні з менеджером до 10:00, відвантажуються у той же день (для оплачених або узгоджених замовлень (наложений платіж)). Замовлення, оплачені або узгоджені пізніше цього часу, відвантажуються на наступний робочий день
Відправка тільки у будні дні.

Поштомати/відділення: безкоштовно від 800 грн.
Адресна доставка кур'єрами Нової пошти: від 2000 грн безкоштовно.
Самовивіз

м. Київ, вул. Стрийська 4
Дивитися на мапі

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця: з 9:00 до 18:00
Субота - Неділя: вихідний
Тел.: +380937545063

 • Відправка замовлених товарів зі складу до пункту самовивозу здійснюється з понеділка по п'ятницю,
 • Замовлення, узгодженні з менеджером до 10:00, доставляються у той же день.
 • У вихідні відправка замовлених товарів зі складу до пункту самовивозу не здійснюється.
 • Зверніть увагу, що Ваше замовлення зберігається в офісі протягом 3-х днів
 • Оплатити можна на сайті, або у точці самовивозу картою чи готівкою.
Оформлення самовивозу: необхідно в замовленні, при його оформленні, вказати "Самовивіз". При отриманні замовлення у пункті самовивозу необхідно повідомити співробітнику номер Вашого замовлення.

Самовивіз можливий тільки після отримання SMS-повідомлення про готовність замовлення до видачі.


Оплата:

 • Безготівковий розрахунок: оплата товару на розрахунковий рахунок або онлайн за допомогою  платіжної системи. Доставка товару можлива тільки після отримання оплати.
 • Післяплата (накладенний платіж) за рахунок покупця.
 • Замовлення до 300 грн відправляються лише по 100% предоплаті.
Покупець зобов'язаний перевірити цілісність і комплектацію товару безпосередньо при отриманні. Всі замовлення застраховані на їх повну вартість. Ми завжди пакуємо замовлення дуже ретельно і вкладаємо всередину тільки якісний і цілий товар.  Але в процесі транспортування іноді вантаж пошкоджується.  
При вияві пошкоджень - складіть акт на Новій Пошті та повідомте нас через електрону адресу або контактний телефон. При вияві недостачі якогось товару - сфотографуйте вміст пакунку на Новій Пошті та повідомте нас. Якщо ви отримали товар неналежної якості або товар не відповідає замовленню - відмовтесь від отримання посилки.
Якщо замовлення отримане без огляду на Новій Пошті, а недоліки виявлені згодом - відправник не несе відповідальності за це замовлення.

При отриманні товару:
 1. Оглянути цілісність посилки.
 2. Звірити кількість місць в ТТН з фактично отриманим.
 3. Перевірити цілісність упаковки (звертайте увагу на розриви, вм'ятини, вдавлення).
 4. Відкрити упаковку, звірити вміст з фіскальним чеком (у електронному вигляді надсилаємо у Viber  або в SMS) і оглянути на наявність пошкоджень.
 Магазин гарантує оригінальність товару та запас терміну придатності від чотирьох місяців. Якщо товари мають менший термін придатності, про це попередить менеджер.

2 відгуки для Принокат краплі для собак, упаковка – 3 піпетки

5,0
На основі 2 відгуків
5 зірок
100
100%
4 зірки
0%
3 зірки
0%
2 зірки
0%
1 зірка
0%
1-2 з 2 відгуки
 1. Дякую за шведку доставку .Бо не було в наявності в нашому районі а обробку ніхто не відміняв

  (1) (0)
 2. (1) (0)
Написати відгук
Принокат краплі для собак, упаковка - 3 піпетки Принокат краплі для собак, упаковка - 3 піпетки
Оцінка*
0/5
* Rating is required
* Answer is required
* Answer is required
Розкажіть нам про все
Потрібно написати коментар
Ваше ім'я
Вкажіть ім'я
Додати фотографії/відео
Візок
Увійти

Ще немає облікового запису?

Створити аккаунт
Товари для улюбленців
Слідкуйте за:

Принокат краплі для собак, упаковка – 3 піпетки

прийом онлайн-замовлень 24/7, відправка пн-пт з 10:00 до 19:00