Повертайте товари без зайвих клопотів​

Якщо щось не підходить, просто дайте нам знати. Ми про все подбаємо.

Як зробити заявку на повернення або заміну?​
Наша політика повернення максимально проста: Якщо ви не задоволені покупкою на всі 100%, ви можете повернути товар протягом 30 днів з моменту його отримання.  Якщо ви хочете повернути товар або замінити його, будь ласка, надішліть нам повідомлення з номером вашого замовлення на пошту [email protected], або зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас методом. Повертайте товари без плати за доставку протягом 14-ти днів.
Який термін повернення коштів?​
Повернення коштів може бути здійснене або на ваш початковий спосіб оплати, або на розрахунковий рахунок IBAN вашої карти. Залежно від банківської установи, відшкодування на початковий спосіб оплати може зайняти від 3 до 5 робочих днів. Повернення коштів регулюється  Умовами та Положеннями.
Які є правила щодо повернення?
AmigoVet.net не приймає право власності на повернуті товари, поки товар не прибуде до нашого центру обробки замовлень. На наш розсуд, відшкодування може бути видане без вимоги повернення. У цій ситуації AmigoVet.net не отримує право власності на повернутий товар. Будь ласка, зверніть увагу, що до повернення не приймаються товари, що втратили товарний вигляд або цілісність пакування, а також з будь-якими слідами використання та експлуатації. Товар має бути надійно запакований.
Візок
Увійти

Ще немає облікового запису?

Створити аккаунт
Товари для улюбленців
Слідкуйте за:

пн-пт з 9:00 до 20:00
сб-нд з 10:00 до 20:00