Бренд:

Нексгард Комбо – краплі від бліх, кліщів та гельмінтів для котів, 3 піпетки

2 відгуків|1 Запитання з відповіддю
до 2,5 кг1090 грн
2,5-7,5 кг1234 грн

Безкоштовна доставка від 800 грн​

Кур’єрська доставка Новою Поштою

Артикул: Товар не обраний Категорії: ,

Boehringer Ingelheim НексГард КОМБО – краплі від бліх, кліщів та гельмінтів для котів та кошенят від 8-тижневого віку та вагою від 0,8 до 2,5 кг.

Склад
1 мл препарату містить діючі речовини:
езафоксоланер – 12,0 мг;
епріномектин – 4,0 мг;
празіквантел – 83,0 мг.
Допоміжні речовини: гліцеринформаль, диметил ізосорбід, бутилгідрокситолуол.

Призначення:
Профілактика та лікування котів при ураженнях ектопаразитами та ендопаразитами (цестодами, нематодами).

Ектопаразити:

 • Профілактика та лікування при ураженні блохами (Ctenocephalides felis). Одна обробка забезпечує знищення бліх та захист тварин на один місяць.Препарат знищує бліх до відкладення яєць і запобігає побутовому зараженню. Препарат застосовують для лікування блошиного алергічного дерматиту (БАД).
 • Профілактика та лікування при ураженні іксодовими кліщами (Rhipicephalus sanguineus, Ixodes ricinus, Ixodes scapularis, Ixodes holocyclus, Amblyomma americanum та Haemaphysalis longicornis). Одна обробка запобігає подальшим інвазіям протягом щонайменше 6 тижнів проти Rhipicephalus sanguineus (через 48 годин після обробки), протягом щонайменше 5 тижнів проти Ixodes ricinus (через 48 годин після обробки) та Ixodes holocyclus (через 72 години після обробки), та протягом одного місяця проти Ixodes scapularis, Amblyomma americanum (через 72 години після обробки).
 • Лікування отодектозу (Otodectes cynotis).
 • Лікування нотоедрозу (Notoedres cati).

 

Ендопаразити:

Цестодози:

 •  Лікування цестодозів (Dipylidium caninum, Taenia taeniaeformis, Echinococcus multilocularis, Joyeuxiella pasqualei, Joyeuxiella fuhrmanni).

Нематодози травного каналу:

 • Лікування при ураженні нематодами травного каналу (личинки L3-ї, L4-ї стадії та дорослі форми нематод Toxocara cati; личинки L4-ї стадії та дорослі форми нематод Ancylostoma tubaeforme, Ancylostoma ceylanicum; дорослі форми нематод Toxascaris leonina та Ancylostoma braziliense).

Нематодози дихальних шляхів та серця:

 • Лікування при ураженні нематодами дихальних шляхів (личинки L3-ї та L4-ї стадії, незрілі та дорослі форми нематод Aelurostrongylus abstrusus; личинки L4-ї стадії та дорослі форми нематод Troglostrongylus brevior.
 • Профілактика аелуростронгільозу (шляхом зниження рівня інвазування личинками L3-ї та L4-ї стадії Aelurostrongylus abstrusus).
 • Профілактика дирофіляріозу (Dirofilaria immitis) протягом одного місяця.

Нематодози сечового міхура:

 • Лікування капіляріозу Capillaria plica.

Механізм дії:
Препарат – контактний інсекто-акарицид, активно діє на преімагінальні та імагінальні форми ектопаразитів (воші, блохи, волосоїди, кліщі) та ендопаразитів (гастроентеральні нематоди, легеневі нематоди, дирофілярії та гельмінти сечового міхура).
Езафоксоланер – це (S)-енантіомер афоксоланеру, що належить до класу ізоксазоліну, активного щодо членистоногих. Езафоксоланер діє як антагоніст на хлоридних каналах, що керуються лігандами, зокрема нейромедіатором гамма-аміномасляної кислоти (ГАМК). Ізоксазоліни серед модуляторів хлоридних каналів зв’язуються з окремим і унікальним сайтом-мішенню в GABACl комах, блокуючи тим самим до- та післясинаптичне транспортування хлоридних іонів через клітинні мембрани. Тривале спричинене езафоксоланером гіперзбудження призводить до неконтрольованої діяльності центральної нервової системи та загибелі членистоногих. Висновок про селективну токсичність езафоксоланеру між членистоногими та ссавцями можна зробити на підставі диференціальної чутливості рецепторів ГАМК членистоногих порівняно з рецепторами ГАМК ссавців.
Блохи та кліщі гинуть протягом 24 та 48 годин після обробки відповідно. Езафоксоланер знищує блох до відкладення яєць, тобто запобігає ризику контамінації домогосподарства. Має активність проти саркоптоїдозних кліщів (Notoedres cati, Otodectec cynotis), які спричиняють нотоедричну або вушну коросту.
Епріномектин має ендектоцидну дію і належить до класу макроциклічних лактонів, ефективний проти шлунково-кишкових нематод, легеневих нематод і кліщів. Сполуки цього класу здійснюють свою антипаразитну дію через активацію глутамат-чутливих хлорних іонних каналів у нервових або м’язових клітинах безхребетних. Це призводить до збільшення проникності клітинних мембран для іонів хлору з гіперполяризацією нервових і м’язових клітин, що, в свою чергу, призводить до паралічу і загибелі паразита.
Празіквантел є синтетичним похідним ізохінолін-піразину, активний проти всіх стадій розвитку кишкових стрічкових червів, таких як Dipylidium caninum, Taenia taeniaeformis і Echinococcus multilocularis. Празіквантел підвищує проникність мембран клітин гельмінтів для іонів кальцію, викликаючи генералізоване скорочення м’язів паразита, що переходить у стійкий параліч, що, в свою чергу, веде до загибелі гельмінта.

Дози і способи введення тваринам різного віку

Препарат застосовують зовнішньо шляхом нанесення на суху непошкоджену шкіру, відповідно до мінімальної рекомендованої дози: 1,44 мг езафоксоланеру, 0,48 мг еприномектину та 10 мг празиквантелу на 1 кг маси тіла тварини.
З урахуванням маси тіла тварини обирають аплікатор у відповідності до таблиці:

Маса тіла тварини Об’єм аплікатора (мл) Езафоксоланер (мг) Еприномектин (мг) Празиквантел (мг)
0,8 – < 2,5 кг 0,3 3,60 1,20 24,90
2,5 – < 7,5 кг 0,9 10,80 3,60 74,70
При обробці котів масою тіла понад 7,5 кг використовують комбінацію аплікаторів різного об’єму.

Як використовувати
Препарат призначений тільки для зовнішнього застосовування (нанесення на шкіру). Не застосовувати ін’єкційно, перорально або будь-яким іншим способом.
При нанесенні препарату уникати попадання його в очі тварині та на слизові оболонки. Якщо подразнення не минає, проконсультуватися з ветеринарним лікарем.
Наносити лише на суху шкіру у місця недоступні для злизування твариною: на холку, між лопатками. Не допускати злизування іншими тваринами, доки оброблена ділянка не стане непомітною. При проковтуванні цей ветеринарний лікарський засіб може спричиняти гіперсалівацію.
Оскільки немає дослідження нешкідливості препарату для кошенят віком до 8 тижнів, препарат призначений для застосування кошенятам масою тіла від 0,8 кг та віком від 8-ми тижнів.
Щоб зменшити можливість повторного зараження блохами, рекомендується одночасно лікувати всіх котів, що проживають разом. Інші тварини, що живуть в одному приміщені, також повинні отримати відповідне лікування.
Різні стадії розвитку блох можуть заражати підстилки, постіль та місця звичайного відпочинку, такі як килими та м’які меблі. У разі масового зараження блохами та на початку заходів контролю ці ділянки слід обробляти відповідним дозволеними засобами, а потім регулярно пилососити.

Препарат може застосовуватися тваринам в період розмноження, вагітності та лактації.

Не застосовувати у разі гіперчутливості до діючих речовин або допоміжних речовин препарату.

Бренд

Вага

до 2,5 кг, 2,5-7,5 кг

Запитання та відповіді

Добрий день! Чи можна купити одну ампулу? Бо плануємо використовувати вперше, і не знаємо, чи підійде. Юля задали питання 13 Лютого, 2024

Добрий день! Відправляємо тільки цільними упаковками з 3х піпеток. Даний препарат не розфасовуємо

Валерія, команда AmigoVet відповіли 13 Лютого, 2024 store manager
(0) (0)

Задати питання

На ваше запитання відповість представник магазину або інші покупці.

Дякуємо за запитання!

Ваше запитання отримано, і ми відповімо на нього найближчим часом. Будь ласка, не надсилайте одне і те ж питання повторно.

Error

Warning

Виникла помилка при збереженні вашого запитання. Будь ласка, повідомте про це адміністратору сайту. Додаткова інформація:

Add an answer

Дякуємо за відповідь на запитання!

Ввідповідь отримана і буде опублікована найближчим часом. Будь ласка, не надсилайте ту саму відповідь повторно.

Error

Warning

Виникла помилка при збереженні вашої відповіді. Будь ласка, повідомте про це адміністратору сайту. Додаткова інформація:

Доставка по Україні


По Україні доставка товарів здійснюється Новою Поштою.
Замовлення, узгодженні з менеджером до 10:00, відвантажуються у той же день (для оплачених або узгоджених замовлень (наложений платіж)). Замовлення, оплачені або узгоджені пізніше цього часу, відвантажуються на наступний робочий день
Відправка тільки у будні дні.

Поштомати/відділення: безкоштовно від 800 грн.
Адресна доставка кур'єрами Нової пошти: від 2000 грн безкоштовно.
Самовивіз

м. Київ, вул. Стрийська 4
Дивитися на мапі

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця: з 9:00 до 18:00
Субота - Неділя: вихідний
Тел.: +380937545063

 • Відправка замовлених товарів зі складу до пункту самовивозу здійснюється з понеділка по п'ятницю,
 • Замовлення, узгодженні з менеджером до 10:00, доставляються у той же день.
 • У вихідні відправка замовлених товарів зі складу до пункту самовивозу не здійснюється.
 • Зверніть увагу, що Ваше замовлення зберігається в офісі протягом 3-х днів
 • Оплатити можна на сайті, або у точці самовивозу картою чи готівкою.
Оформлення самовивозу: необхідно в замовленні, при його оформленні, вказати "Самовивіз". При отриманні замовлення у пункті самовивозу необхідно повідомити співробітнику номер Вашого замовлення.

Самовивіз можливий тільки після отримання SMS-повідомлення про готовність замовлення до видачі.


Оплата:

 • Безготівковий розрахунок: оплата товару на розрахунковий рахунок або онлайн за допомогою  платіжної системи. Доставка товару можлива тільки після отримання оплати.
 • Післяплата (накладенний платіж) за рахунок покупця.
 • Замовлення до 300 грн відправляються лише по 100% предоплаті.
Покупець зобов'язаний перевірити цілісність і комплектацію товару безпосередньо при отриманні. Всі замовлення застраховані на їх повну вартість. Ми завжди пакуємо замовлення дуже ретельно і вкладаємо всередину тільки якісний і цілий товар.  Але в процесі транспортування іноді вантаж пошкоджується.  
При вияві пошкоджень - складіть акт на Новій Пошті та повідомте нас через електрону адресу або контактний телефон. При вияві недостачі якогось товару - сфотографуйте вміст пакунку на Новій Пошті та повідомте нас. Якщо ви отримали товар неналежної якості або товар не відповідає замовленню - відмовтесь від отримання посилки.
Якщо замовлення отримане без огляду на Новій Пошті, а недоліки виявлені згодом - відправник не несе відповідальності за це замовлення.

При отриманні товару:
 1. Оглянути цілісність посилки.
 2. Звірити кількість місць в ТТН з фактично отриманим.
 3. Перевірити цілісність упаковки (звертайте увагу на розриви, вм'ятини, вдавлення).
 4. Відкрити упаковку, звірити вміст з фіскальним чеком (у електронному вигляді надсилаємо у Viber  або в SMS) і оглянути на наявність пошкоджень.
 Магазин гарантує оригінальність товару та запас терміну придатності від чотирьох місяців. Якщо товари мають менший термін придатності, про це попередить менеджер.

2 відгуки для Нексгард Комбо – краплі від бліх, кліщів та гельмінтів для котів, 3 піпетки

5,0
На основі 2 відгуків
5 зірок
100
100%
4 зірки
0%
3 зірки
0%
2 зірки
0%
1 зірка
0%
1-2 з 2 відгуки
 1. Завжди замовляємо саме його, хороша ціна на Аміго вет

  (1) (0)
 2. (1) (0)
Написати відгук
Нексгард Комбо - краплі від бліх, кліщів та гельмінтів для котів, 3 піпетки Нексгард Комбо - краплі від бліх, кліщів та гельмінтів для котів, 3 піпетки
Оцінка*
0/5
* Rating is required
* Answer is required
* Answer is required
Розкажіть нам про все
Потрібно написати коментар
Ваше ім'я
Вкажіть ім'я
Додати фотографії/відео
Візок
Увійти

Ще немає облікового запису?

Створити аккаунт
Товари для улюбленців
Слідкуйте за:

Нексгард Комбо – краплі від бліх, кліщів та гельмінтів для котів, 3 піпетки

1090 грн Активувати знижку1234 грн Активувати знижку Виберіть параметри

прийом онлайн-замовлень 24/7, відправка пн-пт з 10:00 до 19:00