Бренд:

Кардістим – для лікування серцевої недостатності у собак (Пімобендан — 2,5 мг)

2 відгуків
50 таб.380 грн
100 таб.757 грн

Безкоштовна доставка від 800 грн по Україні

Оплата. Оплачуйте під час отримання товару, картою онлайн, ApplePay, GooglePay, на розрахунковий рахунок.

Повернення. Не задоволені товаром? Повертайте впродовж 30 днів

Артикул: щоб дізнатись артикул, оберіть фасовку Категорія:

1 таблетка (0,5 г) містить:

пімобендан — 2,5 мг

 

Опис

Таблетки білого або світло-сірого кольору, двоопуклої довгастої форми з насічкою на одній стороні та логотипом виробника на другій.

 

Фармакологічні властивості

Пімобендан — похідна сполука бензимідазол-піридазинону, несимпатоміметична, неглікозидна інотропна речовина з вираженими судинорозширювальними (вазодилататорними) властивостями.

На відміну від серцевих глікозидів позитивна інотропна дія пімобендану зумовлена підвищенням чутливості до кальцію міофіламентів серцевого м’яза та пригніченням активності фосфодіестерази III (ФДЕ III). Судинорозширювальна дія також забезпечується пригніченням активності фосфодіестерази III. Завдяки позитивній інотропній та вазодилататорній дії препарат при серцевій недостатності підвищує силу серцевих скорочень і зменшує як переднавантаження, так і постнавантаження.

Біодоступність при пероральному застосуванні дорівнює 60-63% і значно знижується при використанні з кормом.

Обсяг розподілу становить 2,6 л/кг. Це значить, що пімобендан розподіляється у тканинах рівномірно. Середнє зв’язування з білками плазми крові становить 93%.

Деметилюється шляхом окислення до основного активного метаболіту (UD-CG 212) з подальшим метаболічним перетворенням в кон’югати II фази UD-CG212 (глюкуроніди та  сульфати).

Період напіввиведення з плазми крові становить 0,4±0,1 години, що відповідає високому кліренсу 90±19 мл/хв/кг і короткому середньому часу утримання 0,5±0,1 години. Період напіввиведення найбільш активного метаболіту становить 2,0±0,3 години. Пімобендан майже повністю виводиться з організму з жовчю.

 

Показання

Лікування собак за захворювань:

 • серцева недостатність, спричинена дилатаційною кардіоміопатією або недостатністю двостулкового або тристулкового клапана, яка супроводжується характерними симптомами (кашель, задишка, непритомність, зниження активності, непереносимість фізичних навантажень або асцит);
 • дилатаційна кардіоміопатія у доклінічній стадії (безсимптомний перебіг зі збільшенням кінцево-систолічного і кінцево-діастолічного діаметра лівого шлуночка) у доберманів-пінчерів після ехокардіографічної діагностики захворювання серця;
 • міксоматозна мітральна недостатність серця у доклінічній стадії (безсимптомний перебіг із систолічним мітральним шумом і ознаками збільшення розмірів серця) з метою відтермінування появи клінічних симптомів серцевої недостатності.

 

Протипоказання

Не призначати тваринам із підвищеною чутливістю до діючої речовини препарату, за гіпертрофічній кардіоміопатії або клінічних станів, коли не можна збільшити серцевий викид крові через функціональні або анатомічні особливості (наприклад, стеноз аорти), за тяжких порушень функцій печінки.

 

Спосіб застосування та дози

Препарат застосовують перорально за годину до годування тварини.

Доза призначається лікарем ветеринарної медицини індивідуально, залежно від тяжкості захворювання та стану тварини. Добова доза пімобендану становить 0,2-0,6 мг на 1 кг маси тіла, її ділять на два прийоми й дають вранці та ввечері. Рекомендована добова доза — 0,5 мг на 1 кг маси тіла.

Дози препарату залежать від маси тіла собаки й наведені в таблиці.

Маса собаки, кг Добова доза пімобендана, мг Кількість таблеток на добу
До 5 1,25 1/2
5-10 2,5 1
11-12 5,0 2
21-30 7,5 3
31-40 10,0 4
41-50 15,0 6

 

Для більш точного дозування таблетку можна розділити на дві або чотири частини.

При застійній серцевій недостатності лікар ветеринарної медицини підбирає індивідуальну дозу препарату для застосування протягом всього життя.

Препарат можна використовувати разом з діуретиками, наприклад фуросемідом.

 

Застереження

При застосуванні в рекомендованих дозах побічних явищ, як правило, не виникає.

Зрідка з’являється незначний позитивний хронотропний ефект (підвищення частоти серцевих скорочень) і блювання. Однак його можна уникнути, зменшуючи дозу препарату. Інколи спостерігається транзиторна діарея, відсутність апетиту або млявість. У деяких випадках при тривалому лікуванні пімобенданом у собак із мітральною вадою серця виявляють збільшення регургітації мітрального клапана.

Хоча зв’язок із дією пімобендану чітко не встановлено, дуже рідко під час лікування можна спостерігати ознаки впливу на первинний гемостаз (петехії на слизових оболонках, підшкірні кровотечі). Вони зникають після припинення лікування.

Під час лікування собак з цукровим діабетом слід регулярно перевіряти рівень глюкози в крові.

Тваринам, які отримують пімобендан, рекомендується проводити моніторинг серцевої діяльності.

Лабораторні дослідження на щурах і кроликах не виявили тератогенної та фетотоксичної дії пімобендану. Проте він діє токсично на вагітних самок та ембріотоксично при застосуванні у високих дозах, а також виділяється з молоком. Безпечність препарату для вагітних і годуючих сук не оцінювали. Препарат може застосовуватися під час вагітності та лактації лише після оцінки користі/ризику його використання, яку проводить лікар ветеринарної медицини.

Під час фармакологічних досліджень не спостерігали взаємодії між серцевим глікозидом уабаїном (строфантином) і пімобенданом. Індуковане пімобенданом збільшення скоротливості серця послаблюється антагоністами кальцію верапамілом та дилтіаземом, а також β-антагоністом пропранололом.

Передозування може спричинити позитивний хронотропний ефект, блювання, апатію, атаксію, шуми в серці або гіпотензію. У цій ситуації дозу препарату слід зменшити та розпочати відповідне симптоматичне лікування.

При тривалому лікуванні (6 місяців) здорових собак породи бігль у дозах, що перевищували рекомендовану в 3 та 5 разів, у деяких собак спостерігалося потовщення мітрального клапана та гіпертрофія лівого шлуночка. Ці зміни мають фармакодинамічне походження.

Персонал, який працює з препаратом, повинен дотримуватися основних правил гігієни та безпеки, прийнятих при роботі з ветеринарними препаратами.

 

Умови зберігання

У сухому, темному, недоступному для дітей місці за температури від +4 °С до +25 °С.

 

Термін придатності

2 роки.

 

Інструкція

Реєстраційне посвідчення

Бренд

Фасування

,

Запитання та відповіді

Наразі запитань немає

Задати питання

На ваше запитання відповість представник магазину або інші покупці.

Дякуємо за запитання!

Ваше запитання отримано, і ми відповімо на нього найближчим часом. Будь ласка, не надсилайте одне і те ж питання повторно.

Error

Warning

Виникла помилка при збереженні вашого запитання. Будь ласка, повідомте про це адміністратору сайту. Додаткова інформація:

Add an answer

Дякуємо за відповідь на запитання!

Ввідповідь отримана і буде опублікована найближчим часом. Будь ласка, не надсилайте ту саму відповідь повторно.

Error

Warning

Виникла помилка при збереженні вашої відповіді. Будь ласка, повідомте про це адміністратору сайту. Додаткова інформація:

Доставка по Україні


По Україні доставка товарів здійснюється Новою Поштою.
Замовлення, узгодженні з менеджером до 10:00, відвантажуються у той же день (для оплачених або узгоджених замовлень (наложений платіж)). Замовлення, оплачені або узгоджені пізніше цього часу, відвантажуються на наступний робочий день
Відправка тільки у будні дні.

Поштомати/відділення: безкоштовно від 800 грн.
Адресна доставка кур'єрами Нової пошти: від 2000 грн безкоштовно.
Самовивіз

м. Київ, вул. Стрийська 4
Дивитися на мапі

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця: з 9:00 до 18:00
Субота - Неділя: вихідний
Тел.: +380937545063

 • Відправка замовлених товарів зі складу до пункту самовивозу здійснюється з понеділка по п'ятницю,
 • Замовлення, узгодженні з менеджером до 10:00, доставляються у той же день.
 • У вихідні відправка замовлених товарів зі складу до пункту самовивозу не здійснюється.
 • Зверніть увагу, що Ваше замовлення зберігається в офісі протягом 3-х днів
 • Оплатити можна на сайті, або у точці самовивозу картою чи готівкою.
Оформлення самовивозу: необхідно в замовленні, при його оформленні, вказати "Самовивіз". При отриманні замовлення у пункті самовивозу необхідно повідомити співробітнику номер Вашого замовлення.

Самовивіз можливий тільки після отримання SMS-повідомлення про готовність замовлення до видачі.


Оплата:

 • Безготівковий розрахунок: оплата товару на розрахунковий рахунок або онлайн за допомогою  платіжної системи. Доставка товару можлива тільки після отримання оплати.
 • Післяплата (накладенний платіж) за рахунок покупця.
 • Замовлення до 300 грн відправляються лише по 100% предоплаті.
Покупець зобов'язаний перевірити цілісність і комплектацію товару безпосередньо при отриманні. Всі замовлення застраховані на їх повну вартість. Ми завжди пакуємо замовлення дуже ретельно і вкладаємо всередину тільки якісний і цілий товар.  Але в процесі транспортування іноді вантаж пошкоджується.  
При вияві пошкоджень - складіть акт на Новій Пошті та повідомте нас через електрону адресу або контактний телефон. При вияві недостачі якогось товару - сфотографуйте вміст пакунку на Новій Пошті та повідомте нас. Якщо ви отримали товар неналежної якості або товар не відповідає замовленню - відмовтесь від отримання посилки.
Якщо замовлення отримане без огляду на Новій Пошті, а недоліки виявлені згодом - відправник не несе відповідальності за це замовлення.

При отриманні товару:
 1. Оглянути цілісність посилки.
 2. Звірити кількість місць в ТТН з фактично отриманим.
 3. Перевірити цілісність упаковки (звертайте увагу на розриви, вм'ятини, вдавлення).
 4. Відкрити упаковку, звірити вміст з фіскальним чеком (у електронному вигляді надсилаємо у Viber  або в SMS) і оглянути на наявність пошкоджень.
 Магазин гарантує оригінальність товару та запас терміну придатності від чотирьох місяців. Якщо товари мають менший термін придатності, про це попередить менеджер.

2 відгуки для Кардістим – для лікування серцевої недостатності у собак (Пімобендан — 2,5 мг)

5,0
На основі 2 відгуків
5 зірок
100
100%
4 зірки
0%
3 зірки
0%
2 зірки
0%
1 зірка
0%

Фотографії покупців

Image #1 from Марія
Image #1 from Марія

Марія

Нашій собачці назначили Пімобендан пожиттєво,ветеринар одобрив цей препарат. Дякую магазину, швидко зв'язались та відправили товар. Також порадувала безкоштовна доставка.

(2) (0)
Image #1 from Марія
1-2 з 2 відгуки
 1. Нашій собачці назначили Пімобендан пожиттєво,ветеринар одобрив цей препарат.
  Дякую магазину, швидко зв’язались та відправили товар. Також порадувала безкоштовна доставка.

  Image #1 from Марія
  (2) (0)
 2. Дуже рекомендую припарат, вже після другої пігулки замітили покращення в стані собаки. Менеджери чудові,швидкий звязок та відправка.

  (0) (0)
Написати відгук
Кардістим – для лікування серцевої недостатності у собак (Пімобендан — 2,5 мг) Кардістим – для лікування серцевої недостатності у собак (Пімобендан — 2,5 мг)
Оцінка*
0/5
* Rating is required
* Answer is required
* Answer is required
Розкажіть нам про все
Потрібно написати коментар
Ваше ім'я
Вкажіть ім'я
Додати фотографії/відео
Візок
Увійти

Ще немає облікового запису?

Створити аккаунт
Товари для улюбленців
Слідкуйте за:

Кардістим – для лікування серцевої недостатності у собак (Пімобендан — 2,5 мг)

380 грн Активувати знижку757 грн Активувати знижку Виберіть параметри

пн-пт з 9:00 до 20:00
сб-нд з 10:00 до 20:00