Бренд:

Доксивет 50 мг, 10 таб

1 відгук

70 грн

В наявності

Безкоштовна доставка від 800 грн по Україні

Оплата. Оплачуйте під час отримання товару, картою онлайн, ApplePay, GooglePay, на розрахунковий рахунок.

Повернення. Не задоволені товаром? Повертайте впродовж 30 днів

Артикул: VM003449 Категорії: ,

Опис

Таблетки круглої форми, з двоопуклою поверхнею та рискою, вкриті плівковою оболонкою жовтого кольору.

Склад

1 таблетка (160 мг) містить діючу речовину:

 • доксициклін (у формі доксицикліну гіклату) – 50 мг.

Допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат, натрію кроскармелоза; плівкове покриття.

Фармакологічні властивості

ATCvet класифікатор: QJ01 – антибактеріальні ветеринарні препарати для системного застосування. QJ01AA02 – Доксициклін.

Доксициклін – це напівсинтетичний антибіотик тетрациклінової трупи другого покоління, активний відносно грампозитивних (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Corynebacterium spp., Clostridium spp., Bacillus anthracis, Erysipelothrix spp., Listeria spp., Enterococcus spp.) і грамнегативних (Actinomyces spp., Fusobacterium spp., Pseudomonas spp., Pasteurella spp., Eikenella spp., Enterobacteria spp., Moraxella spp., Brucella spp., Bartonella spp., Proteus mirabilis, Escherichia coli, Citrobacter, Serratia, Bacteroides tectum, Salmonella) мікроорганізмів: а також мікоплазм (наприклад, Mycoplasma haemofelis), спірохет, хламідій та рикетсій. Допоміжний засіб для лікування собак із дирофіляріозом, оскільки усуває симбіоз з вольбахіями.

Механізм бактеріостатичної дії доксицикліну пов’язаний з пригніченням ензимів, що каталізують зв’язування аміноацетил-РНК з рибосомальними акцепторами. Це, своєю чергою, призводить до блокування взаємодії аміноацилтранспортної РНК з 30S-субодиницею рибосомальної мембрани та порушення синтезу білка мікробної клітини.

Після перорального застосування доксициклін легко всмоктується в травному каналі, максимальна концентрація в плазмі досягається через 3 години, зберігаючись на терапевтичному рівні 24 години. Зв’язується з білками крові на 80-90 %. Легко проникає в більшість органів і тканин. Швидко розподіляється у рідинах організму, включаючи жовч, секрет навколоносових пазух, плевральний випіт, синовіальну й асцитичну рідини. Дуже добре розчинний у ліпідах, проникає в передміхурову рідину та бронхіальні виділення. Метаболізується в печінці з утворенням неактивних метаболітів, виводиться з організму в основному з калом (близько 60%) і сечею (близько 40%). Не впливає на функцію нирок тому рекомендований тваринам з нирковою недостатністю, коли інші тетрацикліни протипоказані. Період напіввиведення препарату – 12-22 год.

Застосування

Лікування собак і котів, хворих на трансмісивні захворювання: як додаткове лікування дірофіляріозу для усунення вольбахій, які сприяють ембріогенезу філярій, бартонельоз, бореліоз (хвороба Лайма), ерліхіоз, анаплазмози (гранулоцитний ерліхіоз та інфекційна циклічна тромбоцитопенія), а також при захворюваннях органів дихання (риніт, тонзиліт, бронхопневмонія); сечостатевої системи (цистит, пієлонефрит, простатит, ендометрит); шкіри (гнійні дерматити), що спричинені мікроорганізмами, чутливими до доксицикліну.

Дозування

Препарат застосовують тваринам індивідуально в суміші з кормом або задають перорально на корінь язика один раз на добу в дозі 10 мг доксицикліну гіклату на 1 кг маси тіла тварини. Курс лікування за гострого перебігу захворювання становить 5 діб, за хронічного – 10-14 діб.

За призначенням ветеринарного лікаря дозування може зростати вдвічі (2 рази на добу), а тривалість застосування препарату, у разі трансмісивних й інших хвороб, може збільшуватися до 2 місяців і більше.

Тривалість застосування у разі трансмісивних хвороб*

№ з/п Назва хвороби Термін
1 Дірофіляріоз – для усунення грамнегативних бактерій роду Wolbachia, які є облігатними ендосимбіонтами як для Dirofilaria immitis, так і для D. repens 4 тижні
2 Бореліоз (хвороба Лайма) – Bartonella henselae 1 місяць і більше
3 Ерліхіоз – Ehrlichia canis 4 тижні
4 Анаплазмози – Anaplasma phagocytophilum, Anaplasma platys 3-4 тижні
5 Бартонельоз – Bartonella henselae, Bartonella vinsonii та інші 2-А тижні

* Контроль трансмісивних хвороб собак та котів ESCCAP рекомендації 5 третє видання 2019

Слід уникати пропуску чергової дози препарату, оскільки, це може призвести до зниження терапевтичної ефективності. У разі пропуску однієї дози, застосування препарату відновлюють у тій же дозі та за тією ж схемою.

Протипоказання

Підвищена чутливість тварини до компонентів препарату та антибіотиків тетрациклінової групи, виражені порушення функцій печінки і/або нирок.

Не застосовувати тваринам у період вагітності та лактації, а також цуценятам і кошенятам у період розвитку зубів (може спричинити зміну кольору, проте ризик менший, ніж після застосування інших тетрациклінів).

Не застосовувати виснаженим і тваринам з езофагітом та дисфагією.

Не застосовувати одночасно з пеніцилінами, цефалоспоринами, хінолонами, еритроміцином, сульфаніламідами, хлорамфеніколом та хлорпромазином, а також з препаратами, що містять у своєму складі катіони Mg2+, Fe3+, Al3+, Ca2+, оскільки останні зв’язуються з доксицикліном та перешкоджають його абсорбції.

Побічна дія

У разі застосування ветеринарного лікарського засобу згідно листівки-вкладки, побічних явищ і ускладнень у тварин, зазвичай, не виникає. У разі підвищеної індивідуальної чутливості до тетрацикліну та виникненні алергічних реакцій, застосування препарату припиняють і призначають тварині антигістамінні препарати й засоби симптоматичної терапії. Під час терапії тетрациклінами та дії ультрафіолетового опромінення, у тварин може виникати фотодерматит. Можливий прояв нудоти, блювання та діареї. Оскільки таблетка вкрита оболонкою, розвиток езофагіту й виразки стравоходу маломожливі. У разі порушення цілісності плівкової оболонки препарату, його слід задавати з їжею чи разом з водою у шприці, що знизить ризик виникнення патологій.

Особливі застереження при використанні

Якщо тварина отримує інші препарати, то до початку застосування ДОКСИВЕТу, таблетки вкриті плівковою оболонкою по 50 мг (mg), слід повідомити про це фахівця з ветеринарної медицини. Перед/під час застосування препарату, необхідно провести тест на чутливість мікроорганізмів- збудників до доксицикліну.

Використання під час вагітності та лактації

Не застосовувати тваринам у період вагітності та лактації. За виключенням препарат можуть застосувати лише за життєво важливої необхідності під контролем лікаря ветеринарної медицини, оскільки в разі системної абсорбції, засіб може спричинити порушення розвитку кісткової тканини плодів та новонароджених.

Взаємодія з іншими засобами або інші форми взаємодії

Не застосовувати одночасно з пеніцилінами, цефалоспоринами, хінолонами, еритроміцином, сульфаніламідами, хлорамфеніколом та хлорпромазином, а також з препаратами, що містять у своєму складі катіони Mg2+, Fe3+, Al3+, Ca2+, оскільки останні зв’язуються з доксицикліном та перешкоджають його абсорбції. Рекомендується уникати застосування препарату одночасно з антацидами, окислювачами та каоліном.

Барбітурати і фенітоїн можуть посилювати метаболізм доксицикліну та знижувати його рівень у плазмі крові.

Форма випуску

По 10 таблеток у блістері, по 1 блістеру в пачці.

Зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці, окремо від харчових продуктів і кормів для тварин та недоступному для дітей і захищеному від прямих сонячних променів місці за температури від 8 °C до 25 °C.

Термін придатності – 4 роки.

Для застосування у ветеринарній медицині!

Бренд

Лікарська форма

Таблетки

Запитання та відповіді

Наразі запитань немає

Задати питання

На ваше запитання відповість представник магазину або інші покупці.

Дякуємо за запитання!

Ваше запитання отримано, і ми відповімо на нього найближчим часом. Будь ласка, не надсилайте одне і те ж питання повторно.

Error

Warning

Виникла помилка при збереженні вашого запитання. Будь ласка, повідомте про це адміністратору сайту. Додаткова інформація:

Add an answer

Дякуємо за відповідь на запитання!

Ввідповідь отримана і буде опублікована найближчим часом. Будь ласка, не надсилайте ту саму відповідь повторно.

Error

Warning

Виникла помилка при збереженні вашої відповіді. Будь ласка, повідомте про це адміністратору сайту. Додаткова інформація:

Доставка по Україні


По Україні доставка товарів здійснюється Новою Поштою.
Замовлення, узгодженні з менеджером до 10:00, відвантажуються у той же день (для оплачених або узгоджених замовлень (наложений платіж)). Замовлення, оплачені або узгоджені пізніше цього часу, відвантажуються на наступний робочий день
Відправка тільки у будні дні.

Поштомати/відділення: безкоштовно від 800 грн.
Адресна доставка кур'єрами Нової пошти: від 2000 грн безкоштовно.
Самовивіз

м. Київ, вул. Стрийська 4
Дивитися на мапі

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця: з 9:00 до 18:00
Субота - Неділя: вихідний
Тел.: +380937545063

 • Відправка замовлених товарів зі складу до пункту самовивозу здійснюється з понеділка по п'ятницю,
 • Замовлення, узгодженні з менеджером до 10:00, доставляються у той же день.
 • У вихідні відправка замовлених товарів зі складу до пункту самовивозу не здійснюється.
 • Зверніть увагу, що Ваше замовлення зберігається в офісі протягом 3-х днів
 • Оплатити можна на сайті, або у точці самовивозу картою чи готівкою.
Оформлення самовивозу: необхідно в замовленні, при його оформленні, вказати "Самовивіз". При отриманні замовлення у пункті самовивозу необхідно повідомити співробітнику номер Вашого замовлення.

Самовивіз можливий тільки після отримання SMS-повідомлення про готовність замовлення до видачі.


Оплата:

 • Безготівковий розрахунок: оплата товару на розрахунковий рахунок або онлайн за допомогою  платіжної системи. Доставка товару можлива тільки після отримання оплати.
 • Післяплата (накладенний платіж) за рахунок покупця.
 • Замовлення до 300 грн відправляються лише по 100% предоплаті.
Покупець зобов'язаний перевірити цілісність і комплектацію товару безпосередньо при отриманні. Всі замовлення застраховані на їх повну вартість. Ми завжди пакуємо замовлення дуже ретельно і вкладаємо всередину тільки якісний і цілий товар.  Але в процесі транспортування іноді вантаж пошкоджується.  
При вияві пошкоджень - складіть акт на Новій Пошті та повідомте нас через електрону адресу або контактний телефон. При вияві недостачі якогось товару - сфотографуйте вміст пакунку на Новій Пошті та повідомте нас. Якщо ви отримали товар неналежної якості або товар не відповідає замовленню - відмовтесь від отримання посилки.
Якщо замовлення отримане без огляду на Новій Пошті, а недоліки виявлені згодом - відправник не несе відповідальності за це замовлення.

При отриманні товару:
 1. Оглянути цілісність посилки.
 2. Звірити кількість місць в ТТН з фактично отриманим.
 3. Перевірити цілісність упаковки (звертайте увагу на розриви, вм'ятини, вдавлення).
 4. Відкрити упаковку, звірити вміст з фіскальним чеком (у електронному вигляді надсилаємо у Viber  або в SMS) і оглянути на наявність пошкоджень.
 Магазин гарантує оригінальність товару та запас терміну придатності від чотирьох місяців. Якщо товари мають менший термін придатності, про це попередить менеджер.

1 відгук для Доксивет 50 мг, 10 таб

5,0
На основі 1 відгука
5 зірок
100
100%
4 зірки
0%
3 зірки
0%
2 зірки
0%
1 зірка
0%
1 відгук
 1. (0) (0)
Написати відгук
Доксивет 50 мг, 10 таб Доксивет 50 мг, 10 таб
Оцінка*
0/5
* Rating is required
* Answer is required
* Answer is required
Розкажіть нам про все
Потрібно написати коментар
Ваше ім'я
Вкажіть ім'я
Додати фотографії/відео
Візок
Увійти

Ще немає облікового запису?

Створити аккаунт
Товари для улюбленців
Слідкуйте за:

Доксивет 50 мг, 10 таб

70 грн Активувати знижку

В наявності

пн-пт з 9:00 до 20:00
сб-нд з 10:00 до 20:00