Бренд:

Кладакса (Cladaxxa) – антибактеріальний препарат для собак та котів

4 відгуків
40/10 мг, 10 таб.90 грн
200/50 мг, 10 таб.152 грн
400/100 мг, 12 таб.309 грн

Безкоштовна доставка від 800 грн по Україні

Оплата. Оплачуйте під час отримання товару, картою онлайн, ApplePay, GooglePay, на розрахунковий рахунок.

Повернення. Не задоволені товаром? Повертайте впродовж 30 днів

Артикул: щоб дізнатись артикул, оберіть фасовку Категорії: ,

img kladaksa banner

Собаки і коти можуть заражатися різними бактеріальними інфекціями. У разі виявлення інфекції важливо зрозуміти її причину, проте діагностувати її може тільки ветеринар. Радимо звертатися за допомогою до ветеринара, щойно виявите проблему зі здоров’ям домашнього улюбленця.

Залежно від типу бактерій і тяжкості інфекції, ветеринар призначить антимікробне лікування, яке ефективне проти бактерій, що спричиняють інфекцію. Кладакса® — це ефективний антимікробний препарат, призначений для лікування собак і котів від низки бактеріальних інфекцій різних тканин організму. Для успішного лікування будь-якої бактеріальної інфекції важливо, щоб препарат застосовували проти бактерій, чутливих до основних компонентів призначеного препарату.  Інший важливий чинник — щоб препарат використовували відповідно до інструкцій ветеринара. Це означає, що антимікробний препарат потрібно використовувати в потрібній кількості, з потрібним інтервалом і достатньо довго.

Опис

Таблетки рожевого кольору, плямисті, круглої форми з лінією розлому з одного боку.

Таблетку можна розділити на половинки.

Склад

1 таблетка (175 мг) містить діючі речовини:

 • амоксицилін (у формі амоксициліну тригідрату) – 40 мг,
 • кислота клавуланова (у формі клавуланату натрію розведеного) – 10 мг.

1 таблетка (875 мг) містить діючі речовини:

 • амоксицилін (у формі амоксициліну тригідрату) – 200 мг,
 • кислота клавуланова (у формі клавуланату натрію розведеного) – 50 мг.

1 таблетка (1750 мг) містить діючі речовини:

 • амоксицилін (у формі амоксициліну тригідрату) – 400 мг,
 • кислота клавуланова (у формі клавуланату натрію розведеного) – 100 мг.

Допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат, кремній колоїдний безводний, натрію крохмальгліколят (тип А), висушені автолізовані дріжджі, еритрозин (El27).

Фармакологічні властивості

АТС vet класифікаційний код QJ01- антибактеріальні ветеринарні препарати для системного застосування. QJ01CR02 – Амоксицилін та інгібітор ферменту.

Амоксицилін – це напівсинтетичний амінопеніцилін (ß-лактамний антибіотик), що володіє широким спектром протимікробної дії. Механізм дії полягає у порушенні синтезу клітинної стінки бактерій, що приводить до лізису бактеріальної клітини, а саме, коли ß-лактамні антибіотики вільно проходять через пептидоглікановий шар у грампозитивних бактерій та гідрофобний бар’єр у грамнегативних бактерій до цитоплазматичної мембрани.

Кислота клавуланова інактивує ß-лактамазу бактеріальної клітини і, тим самим, відновлює чутливість бактерії до бактерицидної дії амоксициліну у концентраціях, які легко досягаються у тканинах тварин після введення препарату.

Комбінація амоксицилін/кислота клавуланова має широкий спектр бактерицидної дії проти грампозитивних (Staphylococcus spp., Clostridium spp., Corynebacterium spp., Peptostreptococcus spp., Streptococcus spp.) та грамнегативних (Escherichia coli, Salmonella spp., Klebsiella spp., Pasteurella spp.) бактерій, включно з ß-лактамазо-продукуючими штамами мікроорганізмів.

Рівень антимікробної чутливості окремих патогенних мікроорганізмів, що спричиняють захворювання органів дихання, сечовивідних шляхів та шкіри, визначений в європейських дослідженнях, був наступним:

Респіраторні інфекції (дані зібрані у 2019 році)

Патоген MIC50 (мкг/мл) MIC90 (мкг/мл) Резистентність (%)
Staphylococcus pseudointermedius (собаки) 0,12 0,12
Streptococcus spp (собаки) <0,015 0,06
Streptococcus spp (коти) <0,015 0,03
Staphylococcus aureus (собаки) 0,5 1
Коагулазонегативні Staphylococcus (коти) 0,12 1
Escherichia coli (собаки)* 4 8 0
Escherichia coli (коти)* 4 16 0
Pasteurella multocida (коти) 0,25 0,25

Захворювання сечовивідних шляхів (дані зібрані у 2017 і 2019 році)

Патоген MIC50 (мкг/мл) MIC90 (мкг/мл) Резистентність (%)
Staphylococcus intermedius (собаки) 0,12 0,25 3
Streptococcus canis (собаки) 0,12 0,12 0
Escherichia coli (собаки) 4 8 26
Escherichia coli (коти) 4 16 100

Захворювання шкіри (дані зібрані у 2016 році)

Патоген MIC50 (мкг/мл) MIC90 (мкг/мл) Резистентність (%)
Staphylococcus pseudointermedius (собаки) 0,12 0,12 4,7
Staphylococcus pseudointermedius (коти) 0,12 32 10,2
Staphylococcus aureus (собаки) 0,25 1 26,7
Staphylococcus aureus (коти) 0,50 1 27,6
wecA-позитивні стафілококи 16 32 82,0
Streptococcus spp. (собаки) 0,12 0,12 /
Streptococcus spp. (коти) 0,12 0,12 4,0
Escherichia coli (собаки) 4 8 99,1
Escherichia coli (коти) 4 8 100
Pasteurelia spp. (собаки) 0,25 0,25 /
Pasteurella spp. (коти) 0,25 0,25 0,0

Інститут клінічних та лабораторних стандартів (CLSI) встановив МІК амоксицилін/клавуланату для стафілококів та стрептококів, що викликають інфекції шкіри та м’яких тканин та інфекції сечовивідних шляхів у котів та собак, таким чином: <0,25/0,12 мкг/мл — мікроорганізм чутливий; >1/0,5 мкг/мл — резистентний. МІК амоксицилін/клавуланату для чутливих штамів Е. coli, що спричиняє інфекції шкіри та м’яких тканин у котів та собак, встановлене на рівні <0,25/0,12 мкг/мл, а для інфекцій сечовивідних шляхів – <8/4 мкг/мл. Для чутливих штамів Р. multocida, отриманих від котів, МІК амоксицилін/клавуланату встановлене на рівні <0,25/0,12 мкг/мл, а для резистентних – на рівні >1/0,5 мкг/мл.

Амоксицилін добре всмоктується після перорального прийому. У собак біодоступність становить 60—70%. Амоксицилін має відносно невеликий об’єм розподілу, низький рівень зв’язування з білками плазми крові (34% у собак) і короткий термін напіввиведення шляхом активної канальцевої екскреції через нирки. Після всмоктування найвищі концентрації його виявляються в нирках (сечі) та жовчі, а потім у печінці, легенях, серці та селезінці. Розподіл амоксициліну в спинномозковій рідині є низьким, якщо тільки оболонки головного мозку не запалені.

Після перорального застосування амоксициліну собакам максимальна концентрація в плазмі Сmах (7,31 мкг/мл) досягається приблизно через 1,37 години. Середній період напіввиведення амоксициліну становив 1,21 години.

У котів середнє значення Сmах амоксициліну становить 5,87 мкг/мл і досягається приблизно через 1,59 години, а середній період напіввиведення амоксициліну становив 1,18 години.

Кислота клавуланова добре всмоктується після перорального прийому. Вона погано проникає у спинномозкову рідину. Зв’язування з білками плазми крові становить приблизно 25%, а період напіввиведення короткий. Кислота клавуланова, в основному, виводиться у незміненому вигляді з сечею.

Після перорального застосування препарату собакам середнє значення Сmах кислоти клавуланової (1,33 мкг/мл) досягається приблизно через 1,02 години. Середній період напіввиведення кислоти клавуланової становить 0,83 години.

У котів середнє значення Сmах кислоти клавуланової (3,16 мкг/мл) була досягається приблизно через 0,70 години. Середній період напіввиведення кислоти клавуланової становить 0,81 години.

Застосування

Лікування собак та котів при захворюваннях шкіри (включно з лікуванням глибокої та поверхневої піодермії), м’яких тканин (абсцеси та анальний сакуліт), ротової порожнини (наприклад, гінгівіт), сечовивідних шляхів, органів дихання (захворювання верхніх і нижніх дихальних шляхів), травного каналу (ентерити), що спричинені мікроорганізмами, чутливими до амоксициліну та клавуланової кистоти.

Дозування

Перорально у дозі 10 мг амоксиціліну та 2,5 мг клавуланової кислоти на 1 кг маси тіла, двічі на добу, тобто 12,5 мг комбінованих діючих речовин на 1 кг маси тіла), двічі на добу (що відповідає 25 мг комбінованих діючих речовин на 1 кг на добу) або:

Маса тіла тварини (кг) Дозування (кількість таблеток на прийом двічі на добу)
1,0-2,0 1/2
2,1—4,0 1
4,1-6,0 1 1/2
6,1-8,0 2
>8,0 Необхідно використовувати таблетки, що мають дозування 200 мг/50 мг або 400 мг/100 мг

Для забезпечення правильного дозування масу тіла слід визначити якомога точніше, щоб уникнути недостатнього дозування.

Якщо тварина не приймає таблетку з руки або миски, тоді таблетки можна розкришити і додавати в невелику кількість корму, а потім негайно погодувати.

У більшості випадків курс лікування становить 5-7 діб. Хронічні захворювання можуть вимагати більш тривалого лікування на розсуд ветеринарного лікаря.

Протипоказання

Підвищена чутливість до пеніцилінів та інших ß-лактамів, до будь-яких допоміжних речовин.

Препарат не застосовувати коням, кролям, мурчакам, хом’якам, шиншилам та дрібним травоїдним тваринам.

Не застосовувати тваринам з серйозним порушенням функції нирок, що супроводжується анурією та олігурією.

Не застосовувати одночасно з хлорамфеніколом, антибіотиками групи цефалоспоринів, тетрациклінів, макролідів.

Не застосовувати у разі відомої стійкості до комбінації амоксицилін/клавуланова кислота.

Побічна дія

Дуже рідко у тварин, яким проводиться лікування, можуть виникати реакції гіперчутливості до пеніцилінів; у таких випадках застосування препарату слід припинити та призначити симптоматичне лікування.

Дуже рідко після прийому препарату можуть виникати розлади травного каналу (діарея, блювання). Лікування може бути припинено залежно від тяжкості побічних ефектів та оцінки співвідношення користь/ризик лікарем ветеринарної медицини.

Особливі застереження при використанні

У тварин із порушенням функції печінки та нирок препарат слід застосовувати тільки після оцінки ризиків лікарем ветеринарної медицини, а дозування слід ретельно розглянути. Використання препарату повинно ґрунтуватися на тесті на чутливість мікроорганізмів-збудників захворювання до комбінації амоксицилін/клавуланова кислота.

Застосування препарату не згідно КХП, може збільшити поширеність бактерій, стійких до амоксициліну/клавуланової кислоти, та може знизити ефективність лікування іншими бета- лактамними антибіотиками через можливу перехресну резистентність.

При застосуванні цього препарату необхідно враховувати правила офіційної та місцевої політики щодо антибіотикотерапії. Є дані про ріст антибіотикорезистентності Е. coli, в тому числі, полірезистентності.

Не застосовувати у разі виявлення бактерій, чутливих до пеніцилінів вузького спектру дії або окремо до амоксициліну.

Жувальні таблетки ароматизовані. З метою запобігання будь-якого випадкового проковтування таблеток, необхідно тримати їх в недоступному для тварин місці.

Використання під час вагітності, лактації, несучості

Лабораторні дослідження на щурах та мишах не показали жодних доказів тератогенних, фетотоксичних чи матернотоксичних ефектів.

Безпека препарату не оцінювалась у вагітних та лактуючих самок.

Застосовувати препарат тваринам у період вагітності та лактації, рекомендують тільки тоді, коли користь від препарату переважає можливі ризики, за рішенням лікаря ветеринарної медицини.

Взаємодія з іншими засобами або інші форми взаємодії

Існує можливість для алергічної перехресної реактивності з іншими пеніцилінами.

Пеніциліни можуть збільшити антибактеріальну активність аміноглікозидів.

Спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу

Пеніциліни та цефалоспорини можуть спричиняти гіперчутливість (алергію) після ін’єкції, інгаляції, споживання чи контакту зі шкірою. Гіперчутливість до пеніцилінів може призводити до виникнення перехресних реакцій з цефалоспоринами та навпаки. Алергічні реакції на ці речовини можуть бути серйозними.

Якщо відомо про підвищену чутливість до амоксициліну, не можна працювати з такими препаратами. Застосовувати препарат необхідно з обережністю. Якщо відбувся контакт з препаратом і з’явились симптоми алергії (почервоніння шкіри) необхідно звернутись за консультацією до лікаря. Свербіж обличчя, очей чи губ, важке дихання є більш серйозними симптомами і потребують негайної медичної допомоги. Після роботи з препаратом необхідно мити руки.

Форма випуску

Ламіновані алюмінієві блістері по 10 таблеток, у картонних коробках по 10, 20, 100 або 500 таблеток.

Зберігання

Сухе темне, недоступне для дітей місце за температури від 0 °С до 25 °С.

Термін придатності

2 роки.

Невикористану половину таблетки необхідно повернути назад у блістер та використати протягом 24 годин.

Для застосування у ветеринарній медицині!

logo cladaxxa

Бренд

Лікарська форма

Таблетки

Фасування

, ,

Запитання та відповіді

Наразі запитань немає

Задати питання

На ваше запитання відповість представник магазину або інші покупці.

Дякуємо за запитання!

Ваше запитання отримано, і ми відповімо на нього найближчим часом. Будь ласка, не надсилайте одне і те ж питання повторно.

Error

Warning

Виникла помилка при збереженні вашого запитання. Будь ласка, повідомте про це адміністратору сайту. Додаткова інформація:

Add an answer

Дякуємо за відповідь на запитання!

Ввідповідь отримана і буде опублікована найближчим часом. Будь ласка, не надсилайте ту саму відповідь повторно.

Error

Warning

Виникла помилка при збереженні вашої відповіді. Будь ласка, повідомте про це адміністратору сайту. Додаткова інформація:

Доставка по Україні


По Україні доставка товарів здійснюється Новою Поштою.
Замовлення, узгодженні з менеджером до 10:00, відвантажуються у той же день (для оплачених або узгоджених замовлень (наложений платіж)). Замовлення, оплачені або узгоджені пізніше цього часу, відвантажуються на наступний робочий день
Відправка тільки у будні дні.

Поштомати/відділення: безкоштовно від 800 грн.
Адресна доставка кур'єрами Нової пошти: від 2000 грн безкоштовно.
Самовивіз

м. Київ, вул. Стрийська 4
Дивитися на мапі

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця: з 9:00 до 18:00
Субота - Неділя: вихідний
Тел.: +380937545063

 • Відправка замовлених товарів зі складу до пункту самовивозу здійснюється з понеділка по п'ятницю,
 • Замовлення, узгодженні з менеджером до 10:00, доставляються у той же день.
 • У вихідні відправка замовлених товарів зі складу до пункту самовивозу не здійснюється.
 • Зверніть увагу, що Ваше замовлення зберігається в офісі протягом 3-х днів
 • Оплатити можна на сайті, або у точці самовивозу картою чи готівкою.
Оформлення самовивозу: необхідно в замовленні, при його оформленні, вказати "Самовивіз". При отриманні замовлення у пункті самовивозу необхідно повідомити співробітнику номер Вашого замовлення.

Самовивіз можливий тільки після отримання SMS-повідомлення про готовність замовлення до видачі.


Оплата:

 • Безготівковий розрахунок: оплата товару на розрахунковий рахунок або онлайн за допомогою  платіжної системи. Доставка товару можлива тільки після отримання оплати.
 • Післяплата (накладенний платіж) за рахунок покупця.
 • Замовлення до 300 грн відправляються лише по 100% предоплаті.
Покупець зобов'язаний перевірити цілісність і комплектацію товару безпосередньо при отриманні. Всі замовлення застраховані на їх повну вартість. Ми завжди пакуємо замовлення дуже ретельно і вкладаємо всередину тільки якісний і цілий товар.  Але в процесі транспортування іноді вантаж пошкоджується.  
При вияві пошкоджень - складіть акт на Новій Пошті та повідомте нас через електрону адресу або контактний телефон. При вияві недостачі якогось товару - сфотографуйте вміст пакунку на Новій Пошті та повідомте нас. Якщо ви отримали товар неналежної якості або товар не відповідає замовленню - відмовтесь від отримання посилки.
Якщо замовлення отримане без огляду на Новій Пошті, а недоліки виявлені згодом - відправник не несе відповідальності за це замовлення.

При отриманні товару:
 1. Оглянути цілісність посилки.
 2. Звірити кількість місць в ТТН з фактично отриманим.
 3. Перевірити цілісність упаковки (звертайте увагу на розриви, вм'ятини, вдавлення).
 4. Відкрити упаковку, звірити вміст з фіскальним чеком (у електронному вигляді надсилаємо у Viber  або в SMS) і оглянути на наявність пошкоджень.
 Магазин гарантує оригінальність товару та запас терміну придатності від чотирьох місяців. Якщо товари мають менший термін придатності, про це попередить менеджер.

4 відгуки для Кладакса (Cladaxxa) – антибактеріальний препарат для собак та котів

5,0
На основі 4 відгуків
5 зірок
100
100%
4 зірки
0%
3 зірки
0%
2 зірки
0%
1 зірка
0%

Фотографії покупців

Image #1 from Марія
Image #1 from Марія

Марія

Доставка швидка, товар якісний, пес задоволений

(0) (1)
Image #1 from Марія
1-4 з 4 відгуки
 1. Все згідно опису, оперативно. Найкращі рекомендації

  (2) (0)
 2. Доставка швидка, товар якісний, пес задоволений

  Image #1 from Марія
  (0) (1)
 3. Гарне обслуговування,швидка доставка,ціни адекватні

  (0) (0)
 4. (0) (0)
Написати відгук
Кладакса (Cladaxxa) - антибактеріальний препарат для собак та котів Кладакса (Cladaxxa) - антибактеріальний препарат для собак та котів
Оцінка*
0/5
* Rating is required
* Answer is required
* Answer is required
Розкажіть нам про все
Потрібно написати коментар
Ваше ім'я
Вкажіть ім'я
Додати фотографії/відео
Візок
Увійти

Ще немає облікового запису?

Створити аккаунт
Товари для улюбленців
Слідкуйте за:

Кладакса (Cladaxxa) – антибактеріальний препарат для собак та котів

90 грн Активувати знижку309 грн Активувати знижку Виберіть параметри

пн-пт з 9:00 до 20:00
сб-нд з 10:00 до 20:00