Доставляємо безкоштовно від 800 грн

+380937545063

Бренд:

Артролік Максі “ЗооХелс” – хондропротектор для собак середніх та великих порід, 100 таб

1 відгук

550 грн

В наявності

Безкоштовна доставка від 800 грн​

Кур’єрська доставка Новою Поштою

Артикул: VM1821 Категорії: ,

Плоскі циліндричні таблетки з рискою без оболонки кремового кольору з коричневими вкрапленнями зі специфічним запахом. Випускається Зоохелс АРТРОЛІК в двох модифікаціях: Зоохелс АРТРОЛІК (для дрібних порід собак і кішок, таблетки по 0,5 г) і Зоохелс Артролік максі (для середніх і великих порід собак, таблетки по 2 г).

Склад

1 г таблетмасси містить:

 • глюкозаміну гідрохлорид – 250 мг,
 • хондроїтину сульфат – 102 мг,
 • метілсульфонілметан – 75 мг.

Допоміжні речовини: мікроцелюлоза, полівінілпіролідон, пивні дріжджі, тальк, марганцю сульфат, кальцію стеарат, вітамін С.

Фармакологічні властивості

Зоохелс Артролік являє собою комплекс біологічно активних речовин: глюкозаміну гідрохлорид, хондроїтину сульфату і метілсульфонілметан, які знаходяться в легкозасвоюваній і доступній для організму формі. Глюкозамін та хондроїтин сульфат, як природні компоненти сполучної тканини, мають протизапальну, десенсибілізуючу і хондропротекторну вплив на кістково-хрящову систему суглоба. Додаткове надходження хондроїтину і глюкозаміну особливо необхідно тваринам в період відновлення після травм і оперативних втручань, при важких фізичних навантаженнях у службових та спортивних собак. У собак, які відчувають систематичні навантаження на суглоби, особливо з віком відбувається зменшення кількості суглобової рідини, зниження еластичності зв’язкового апарату і дегенеративні процеси в хрящі. Глюкозамін та хондроїтин сульфат знижують ступінь вираженості і інтенсивність прояву дегенеративних змін в суглобі, зменшують ймовірність розвитку захворювань опорно-рухового апарату тварини. Глюкозамін збільшує вміст глюкозаміногліканів в суглобі, які в свою чергу є будівельними блоками при відновленні хрящової тканини. Глюкозамін стимулює синтез колагену, має антиоксидантну дію, пригнічує активність лізосомальних ферментів (які руйнують хрящ), зменшує прояви побічних реакцій на хіміотерапевтичні засоби захисту тварин при застосуванні в комплексі лікувально-профілактичних заходів разом з нестероїдними і стероїдними протизапальними засобами. Стимулює регенерацію хрящової тканини. Глюкозамін та хондроїтин сульфат беруть участь в синтезі сполучної тканини, сприяючи запобіганню процесів руйнування хряща і стимулюючи регенерацію тканини. Введення екзогенного глюкозаміна підсилює вироблення хрящового матриксу і забезпечує неспецифічний захист від хімічного пошкодження хряща. Глюкозамін у вигляді сірчаної солі є попередником гексозаміна, а сульфат-аніон необхідний для синтезу глікозаміногліканів. Іншою можливою функцією глюкозаміну є захист пошкодженого хряща від метаболічного руйнування, що викликається НПЗП і ГКС, а також власна помірна протизапальна дія. Хондроітин сульфат незалежно від того, всмоктується він в интактной формі або ж у вигляді окремих компонентів, служить додатковим субстратом для утворення здорового хрящового матриксу. Стимулює утворення гіалуронона, синтез протеогліканів і колагену типу II, а також захищає гіалуронон від ферментативного розщеплення (шляхом пригнічення активності гіалуронідази) і від шкідливої дії вільних радикалів; підтримує в’язкість синовіальної рідини, стимулює механізми відновлення хряща і пригнічує активність тих ферментів, які розщеплюють хрящ (еластаза, гіалуронідаза). При лікуванні остеоартрозу полегшує симптоми захворювання і зменшує потребу в нестероїдних протизапальних засобів.
Біодоступність глюкозаміну при пероральному прийомі – 25% (ефект «першого проходження» через печінку). Найбільші концентрації виявляються в печінці, нирках і суглобовому хрящі. Близько 30% прийнятої дози тривало персистують в кісткову і м’язову тканини. Виводиться переважно з сечею в незміненому вигляді; частково – з калом. Т1 / 2 – 68 ч. Хондроітин сульфат: при прийомі всередину концентрація в плазмі різко зростає протягом 24 годин. Біодоступність – 12%. Близько 10 і 20% прийнятої дози абсорбується у вигляді високомолекулярних і низькомолекулярних похідних відповідно. Обсяг розподілу – близько 0,44 мг / мл. Метаболізується десульфірування. Виводиться з сечею. Т1 / 2 – 310 хв.
Метілсульфонілметан (органічна сірка, MСM) – джерело сірки, забезпечує молекулярну структуру білка, входить до складу багатьох амінокислот, бере участь в синтезі антиоксидантів, зокрема глютатиона. Сірка необхідна для суглобових тканин, де відповідає за стабільність тканин хряща, капсули і зв’язок. МСМ позитивно впливає при болях в суглобах, допомагає відновити рухливість суглобів, а також поліпшити проникність клітинних стінок, дозволяє рідини і розчиненим у ній речовин легше проникати через мембрани клітин. Це полегшує виведення з клітин таких речовин, як молочна кислота і токсини, і надходження в клітини поживних речовин і мікроелементів. МСМ перешкоджає збільшенню внутрішньоклітинного тиску, полегшує біль.
Вітамін С, володіє протизапальними і протинабрякові властивості, сприяє активації коллагенообразования в кістковій, хрящовій і судинної тканинах, гальмує руйнування суглобів за рахунок свого антиоксидантної дії.
Марганець – необхідний елемент, який діє на ріст і розвиток сполучних тканин. Він необхідний для синтезу глюкозаміну. При дефіциті марганцю сповільнюється синтез хряща і синовіальної рідини. Доведено також його антиоксидантний ефект.
Пивні дріжджі – це джерело натуральних білків і вітамінів, ефективне лікувально-профілактичний засіб. У пивних дріжджах містяться: вуглеводи; чотирнадцять вітамінів: всі вітаміни групи В (холін, тіамін, піридоксин, пантотенова кислота і фолієва кислота) і вітаміни Е, РР, Н, провітамін D та інші; незамінні жирні кислоти, ферменти: β-фруктофуранозидази, глюкозидаза, пептідаза, протеїнази; велика кількість мінеральних речовин: кальцій, магній, марганець, цинк, залізо, фосфор, селен та інші.
Зоохелс Артролік за ступенем впливу на організм теплокровних тварин відноситься до малонебезпечних речовин і в рекомендованих дозах не чинить місцево-подразнюючої та сенсибілізуючої дії.

Застосування

Призначають собакам і кішкам для профілактики і комплексного лікування запальних і дегенеративних захворювань опорно-рухового апарату (артрит, артроз, остеоартрит, остеоартроз, остеохондроз, остеохондропатия, остеопороз, дисплазія суглобів), що виникають на тлі травм різного генезу, вікових змін, при підвищених фізичних навантаженнях. У відновлювальному періоді після хірургічних операцій на опорно-руховому апараті тварини з метою прискорення репаративних процесів.

Дозування

Зоохелс Артролік згодовують безпосередньо з руки після прийому корму або у подрібненому вигляді з кормом. Добову дозу рекомендовано розділити на 2-3 прийоми.

Призначення (захворювання) ЗооХелс Артролік

(таблетки по 0,5 г)

ЗооХелс Артролік Максі

(таблетки по 2 г)

Собаки
Профілактика: молодим, зростаючим тваринам 1 табл. на 10 кг маси тіла 0,5 табл. на 20 кг маси тіла
Інтенсивне відновлення хрящів і суглобів у собак з великим навантаженням 2 табл. на 10 кг маси тіла 1 табл. на 20 кг маси тіла
При дисплазії кульшових суглобів або при запаленні суглобів 3 табл. на 10 кг маси тіла 1,5 табл. на 20 кг маси тіла
Коти
Для профілактики: кошенятам в період росту 1 табл. на 3 кг маси тіла
Для інтенсивної регенерації суглобів, для старіючих котів 2 табл. на 3 кг маси тіла

Препарат слід застосовувати протягом не менше 6-8 тижнів, з профілактичною метою застосування рекомендовано повторювати з інтервалом 3 місяці. Можливе постійне застосування.

Застосування Зоохелс Артролік не виключає призначення хіміотерапевтичних засобів захисту тварин, вітамінно-мінеральних комплексів і добавок.

Побічна дія

У рідкісних випадках у окремих тварин, чутливих до компонентів кормової добавки, можуть спостерігатися алергічні реакції. Застосування препарату в цьому випадку припиняють.

Протипоказання

Підвищена чутливість тварин до компонентів препарату, тяжкі порушення функції печінки і нирок.

Форма випуску

Баночки з полімерних матеріалів по 100 таблеток (таблетки по 2 г) і по 120 таблеток (таблетки по 0,5 г).

Зберігання

У сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей та тварин місці. Окремо від харчових продуктів і кормів у упаковці виробника при температурі від 0 до 25 ° С. Термін придатності – 2 роки.

Бренд

Лікарська форма

Таблетки

Запитання та відповіді

Наразі запитань немає

Задати питання

На ваше запитання відповість представник магазину або інші покупці.

Дякуємо за запитання!

Ваше запитання отримано, і ми відповімо на нього найближчим часом. Будь ласка, не надсилайте одне і те ж питання повторно.

Error

Warning

Виникла помилка при збереженні вашого запитання. Будь ласка, повідомте про це адміністратору сайту. Додаткова інформація:

Add an answer

Дякуємо за відповідь на запитання!

Ввідповідь отримана і буде опублікована найближчим часом. Будь ласка, не надсилайте ту саму відповідь повторно.

Error

Warning

Виникла помилка при збереженні вашої відповіді. Будь ласка, повідомте про це адміністратору сайту. Додаткова інформація:

Доставка по Україні


По Україні доставка товарів здійснюється Новою Поштою.
Замовлення, узгодженні з менеджером до 10:00, відвантажуються у той же день (для оплачених або узгоджених замовлень (наложений платіж)). Замовлення, оплачені або узгоджені пізніше цього часу, відвантажуються на наступний робочий день
Відправка тільки у будні дні.

Поштомати/відділення: безкоштовно від 800 грн.
Адресна доставка кур'єрами Нової пошти: від 2000 грн безкоштовно.
Самовивіз

м. Київ, вул. Стрийська 4
Дивитися на мапі

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця: з 9:00 до 18:00
Субота - Неділя: вихідний
Тел.: +380937545063

 • Відправка замовлених товарів зі складу до пункту самовивозу здійснюється з понеділка по п'ятницю,
 • Замовлення, узгодженні з менеджером до 10:00, доставляються у той же день.
 • У вихідні відправка замовлених товарів зі складу до пункту самовивозу не здійснюється.
 • Зверніть увагу, що Ваше замовлення зберігається в офісі протягом 3-х днів
 • Оплатити можна на сайті, або у точці самовивозу картою чи готівкою.
Оформлення самовивозу: необхідно в замовленні, при його оформленні, вказати "Самовивіз". При отриманні замовлення у пункті самовивозу необхідно повідомити співробітнику номер Вашого замовлення.

Самовивіз можливий тільки після отримання SMS-повідомлення про готовність замовлення до видачі.


Оплата:

 • Безготівковий розрахунок: оплата товару на розрахунковий рахунок або онлайн за допомогою  платіжної системи. Доставка товару можлива тільки після отримання оплати.
 • Післяплата (накладенний платіж) за рахунок покупця.
 • Замовлення до 300 грн відправляються лише по 100% предоплаті.
Покупець зобов'язаний перевірити цілісність і комплектацію товару безпосередньо при отриманні. Всі замовлення застраховані на їх повну вартість. Ми завжди пакуємо замовлення дуже ретельно і вкладаємо всередину тільки якісний і цілий товар.  Але в процесі транспортування іноді вантаж пошкоджується.  
При вияві пошкоджень - складіть акт на Новій Пошті та повідомте нас через електрону адресу або контактний телефон. При вияві недостачі якогось товару - сфотографуйте вміст пакунку на Новій Пошті та повідомте нас. Якщо ви отримали товар неналежної якості або товар не відповідає замовленню - відмовтесь від отримання посилки.
Якщо замовлення отримане без огляду на Новій Пошті, а недоліки виявлені згодом - відправник не несе відповідальності за це замовлення.

При отриманні товару:
 1. Оглянути цілісність посилки.
 2. Звірити кількість місць в ТТН з фактично отриманим.
 3. Перевірити цілісність упаковки (звертайте увагу на розриви, вм'ятини, вдавлення).
 4. Відкрити упаковку, звірити вміст з фіскальним чеком (у електронному вигляді надсилаємо у Viber  або в SMS) і оглянути на наявність пошкоджень.
 Магазин гарантує оригінальність товару та запас терміну придатності від чотирьох місяців. Якщо товари мають менший термін придатності, про це попередить менеджер.

1 відгук для Артролік Максі “ЗооХелс” – хондропротектор для собак середніх та великих порід, 100 таб

5,0
На основі 1 відгука
5 зірок
100
100%
4 зірки
0%
3 зірки
0%
2 зірки
0%
1 зірка
0%
1 відгук
 1. (1) (0)
Написати відгук
Артролік Максі "ЗооХелс" - хондропротектор для собак середніх та великих порід, 100 таб Артролік Максі "ЗооХелс" - хондропротектор для собак середніх та великих порід, 100 таб
Оцінка*
0/5
* Rating is required
* Answer is required
* Answer is required
Розкажіть нам про все
Потрібно написати коментар
Ваше ім'я
Вкажіть ім'я
Додати фотографії/відео
Візок
Увійти

Ще немає облікового запису?

Створити аккаунт
Товари для улюбленців
Слідкуйте за:

Артролік Максі “ЗооХелс” – хондропротектор для собак середніх та великих порід, 100 таб

550 грн

В наявності

прийом онлайн-замовлень 24/7, відправка пн-пт з 10:00 до 19:00