Доставляємо безкоштовно від 800 грн

+380937545063

Бренд:

Ветмедин 1,25 мг, 1 блістер / 10 таблеток

10 відгуків

121 грн

В наявності

Безкоштовна доставка від 800 грн​

Кур’єрська доставка Новою Поштою

Артикул: VM003118 Категорія:

Коричнева, овальна жувальна пігулка, ділиться і має лінію розлому з обох боків.

склад

Одна таблетка (0,2 г) містить діючу речовину:

пімобендан – 1,25 мг.

допоміжні речовини: моногідрат лактози, мікрокристалічна целюлоза, крохмаль кукурудзяний, натрію крохмалю гліколят (тип А), макрогол 6000, стеароілмакроголгліцериди, сушені дріжджі, печінковий порошковий ароматизатор, тальк, стеарат.

Фармакологічні властивості

ATC vet класифікаційний код QC01CE90 – Неглікозидні кардіотонічні ветеринарні препарати. Інгібітори фосфодіестерази. Пімобендан.

Пімобендан, похідне бензимадазол-піридазинону, має позитивно інотропну дію і має виражені судинорозширювальні (вазодилататорні) властивості.

Позитивний інотропний ефект пімобендану обумовлений двома механізмами дії: підвищенням чутливості до кальцію волокон серцевого м’яза та пригніченням активності фосфодіестерази III. Таким чином, позитивний інотропний ефект не викликається ні дією, подібною до дії серцевих глікозидів, ні симпатоміметичними. Вазодилатуючий ефект пов’язаний з пригніченням активності фосфодіестерази III.

У випадках симптоматичної недостатності клапанів серця, при застосуванні у поєднанні з фуросемідом, було показано, що препарат покращує якість та збільшує очікувану тривалість життя собак, яких лікували.

Було показано, що в обмеженій кількості випадків, при застосуванні у випадках симптоматичної дилатаційної кардіоміопатії у поєднанні з фуросемідом, еналаприлом та дигоксином, препарат покращує якість та збільшує очікувану тривалість життя у собак.

Після перорального застосування пімобендану біодоступність становить 60-63%. Оскільки одночасне або попереднє споживання їжі знижує біодоступність, пімобендан слід вводити приблизно за годину до годування тварини.

Об’єм розподілу становить 2,6 л/кг, що вказує на те, що пімобендан рівномірно розподіляється у тканинах. Середнє зв’язування із білками плазми становить 93%.

З’єднання деметилюється шляхом окиснення до основного метаболіту (UD-CG212). Наступними метаболічними стадіями є кон’югати II фази UD-CG212, такі як глюкуроніди та сульфати.

Період напіввиведення пімобендану з плазми становить 0,4±0,1 години, що відповідає високому кліренсу 90±19 мл/хв/кг та короткому середньому часу утримання 0,5±0,1 години. Найбільш значний активний метаболіт виводиться із плазми крові з періодом напіввиведення 2,0±0,3 години. Майже вся доза виводиться з фекаліями.

Застосування

Для лікування застійної серцевої недостатності у собак масою тіла від 5 до 10 кг, що виникає внаслідок дилатаційної кардіоміопатії або клапанної недостатності (регургітація мітрального та/або трикуспідального клапанів).

Для лікування дилатаційної кардіоміопатії на доклінічній стадії (безсимптомний перебіг зі збільшенням кінцево-систолічного та кінцевого діастолічного діаметра лівого шлуночка) у доберман-пінчерів після ехокардіографічної діагностики захворювання серця.

Для лікування собак з міксоматозною мітральною вадою серця (ММВС) у доклінічній стадії (безсимптомний перебіг із систолічним мітральним шумом та ознаками збільшення розмірів серця) для відстрочення появи клінічних симптомів серцевої недостатності.

Дозування

Перед початком лікування необхідно визначити точну масу тіла тварини, щоб забезпечити правильне дозування.

Слід дотримуватись дозування від 0,2 мг до 0,6 мг пімобендану на 1 кг маси тіла, розділеного на два прийоми на добу.

Добова доза, що рекомендується, становить 0,5 мг пімобендану на 1 кг маси тіла, розділена на два прийоми.

Одна жувальна таблетка (1,25 мг) вранці та одна жувальна таблетка (1,25 мг) увечері для маси тіла від 5 кг до 10 кг.

Особливості застосування

Не перевищуйте рекомендовану дозу.

Препарат застосовують перорально.

Застосовувати приблизно за годину до годування.

Препарат можна застосовувати у поєднанні з діуретиком, наприклад, фуросемідом.

Для більш точного дозування, що відповідає масі тіла тварини, можна розділити по лінії розлому на дві половинки.

Протипоказання

Не застосовувати пімобендан при гіпертрофічній кардіоміопатії або клінічних станах, де можна збільшити серцевий викид крові через функціональні або анатомічні особливості (наприклад, стеноз аорти).

Оскільки метаболізм пімобендану відбувається головним чином через печінку, препарат не слід застосовувати у собак із тяжкими порушеннями функції печінки.

Побічна дія

У поодиноких випадках можна спостерігати незначний позитивний хронотропний ефект (підвищення частоти серцевих скорочень) та блювання. Однак ці ефекти дозозалежні та їх можна уникнути за рахунок зменшення дози препарату.

У поодиноких випадках спостерігають ознаки транзиторної діареї, відсутність апетиту або млявість.

У поодиноких випадках, при тривалому лікуванні пімобенданом у собак з мітральною вадою серця, спостерігають збільшення регургітації мітрального клапана.

Хоча зв’язок з дією пімобендану не був чітко встановлений, у дуже поодиноких випадках під час лікування можуть спостерігатися ознаки впливу на первинний гемостаз (петехії на слизових оболонках, підшкірні кровотечі). Ці ознаки зникають після припинення лікування.

Особливі застереження під час використання

Слід регулярно перевіряти рівень глюкози у крові при лікуванні собак із цукровим діабетом.

Для застосування препарату з метою лікування дилатаційної кардіоміопатії на доклінічній стадії (безсимптомний перебіг зі збільшенням кінцево-систолічного та кінцевого діастолічного діаметра лівого шлуночка) необхідно провести діагностику шляхом комплексного серцевого обстеження (включаючи ехокардіографічне дослідження та, можливо, холтерівське моніторування).

Для застосування препарату з метою лікування міксоматозної мітральної вади серця в доклінічній стадії (стадія В2, згідно з консенсусом ACVIM: безсимптомний перебіг з мітральним шумом> 3/6 та кардіомегалією, внаслідок міксоматозної мітральної вади серця) необхідно провести діагностику шляхом комплексного фізичного та кардіологічного обстеження, яке повинно включати, при необхідності, ехокардіографію або рентгенографію.

Рекомендується моніторинг серцевої функції та морфології у тварин, які отримують пімобендан.

Таблетки ароматизовані. Щоб уникнути випадкового проковтування, зберігайте таблетки у недоступному для тварин місці.

Використання під час вагітності, лактації, несучості

Лабораторні дослідження на щурах та кроликах не виявили жодних доказів тератогенної чи фетотоксичної дії. Однак, ці дослідження показали наявність токсичної дії на вагітних самок та виявили ембріотоксичну дію при застосуванні препарату у високих дозах, а також те, що пімобендан виділяється у молоко. Безпеку препарату для вагітних і самок, що годують, собак не оцінювали. Препарат може застосовувати виключно лікар ветеринарної медицини відповідно до оцінки користь/ризик лікарського засобу.

Взаємодія з іншими засобами та інші форми взаємодії

При фармакологічних дослідженнях не спостерігалося взаємодії між серцевими глікозидами строфантином та пімобенданом. Збільшення скорочувальної здатності серця, спричинене пимобенданом, послаблюється антагоністами кальцію верапамілом та дилтіаземом та Р-антагоністом пропранололом.

Спеціальні застереження

Препарат досліджувався у випадках безсимптомної дилатаційної кардіоміопатії (ДКМП) у доберманів із фібриляцією передсердь або стійкою шлуночковою тахікардією.

Препарат досліджувався у випадках безсимптомної міксоматозної мітральної вади серця у собак зі значною суправентрикулярною та/або шлуночковою тахіаритмією.

Зберігання

Сухе темне, недоступне для дітей, місце при температурі не вище 25 °С.

Розділені таблетки слід повернути у відкриту комірчасту кишеню і покласти назад у картонну коробку.

Термін придатності

2 роки. Термін придатності розділених таблеток після відкриття первинної упаковки 3 діб.

 

❗️ Препарат можна замовити по одному блістеру (10 таблеток). У такому випадку не гарантується наявність інструкції і упаковки.
Замовлення кратні 10 блістерам (100 таблеткам) одного дозування відвантажуються цілими упаковками.

Бренд

Фасування

Запитання та відповіді

Наразі запитань немає

Задати питання

На ваше запитання відповість представник магазину або інші покупці.

Дякуємо за запитання!

Ваше запитання отримано, і ми відповімо на нього найближчим часом. Будь ласка, не надсилайте одне і те ж питання повторно.

Error

Warning

Виникла помилка при збереженні вашого запитання. Будь ласка, повідомте про це адміністратору сайту. Додаткова інформація:

Add an answer

Дякуємо за відповідь на запитання!

Ввідповідь отримана і буде опублікована найближчим часом. Будь ласка, не надсилайте ту саму відповідь повторно.

Error

Warning

Виникла помилка при збереженні вашої відповіді. Будь ласка, повідомте про це адміністратору сайту. Додаткова інформація:

Доставка по Україні


По Україні доставка товарів здійснюється Новою Поштою.
Замовлення, узгодженні з менеджером до 10:00, відвантажуються у той же день (для оплачених або узгоджених замовлень (наложений платіж)). Замовлення, оплачені або узгоджені пізніше цього часу, відвантажуються на наступний робочий день
Відправка тільки у будні дні.

Поштомати/відділення: безкоштовно від 800 грн.
Адресна доставка кур'єрами Нової пошти: від 2000 грн безкоштовно.
Самовивіз

м. Київ, вул. Стрийська 4
Дивитися на мапі

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця: з 9:00 до 18:00
Субота - Неділя: вихідний
Тел.: +380937545063

 • Відправка замовлених товарів зі складу до пункту самовивозу здійснюється з понеділка по п'ятницю,
 • Замовлення, узгодженні з менеджером до 10:00, доставляються у той же день.
 • У вихідні відправка замовлених товарів зі складу до пункту самовивозу не здійснюється.
 • Зверніть увагу, що Ваше замовлення зберігається в офісі протягом 3-х днів
 • Оплатити можна на сайті, або у точці самовивозу картою чи готівкою.
Оформлення самовивозу: необхідно в замовленні, при його оформленні, вказати "Самовивіз". При отриманні замовлення у пункті самовивозу необхідно повідомити співробітнику номер Вашого замовлення.

Самовивіз можливий тільки після отримання SMS-повідомлення про готовність замовлення до видачі.


Оплата:

 • Безготівковий розрахунок: оплата товару на розрахунковий рахунок або онлайн за допомогою  платіжної системи. Доставка товару можлива тільки після отримання оплати.
 • Післяплата (накладенний платіж) за рахунок покупця.
 • Замовлення до 300 грн відправляються лише по 100% предоплаті.
Покупець зобов'язаний перевірити цілісність і комплектацію товару безпосередньо при отриманні. Всі замовлення застраховані на їх повну вартість. Ми завжди пакуємо замовлення дуже ретельно і вкладаємо всередину тільки якісний і цілий товар.  Але в процесі транспортування іноді вантаж пошкоджується.  
При вияві пошкоджень - складіть акт на Новій Пошті та повідомте нас через електрону адресу або контактний телефон. При вияві недостачі якогось товару - сфотографуйте вміст пакунку на Новій Пошті та повідомте нас. Якщо ви отримали товар неналежної якості або товар не відповідає замовленню - відмовтесь від отримання посилки.
Якщо замовлення отримане без огляду на Новій Пошті, а недоліки виявлені згодом - відправник не несе відповідальності за це замовлення.

При отриманні товару:
 1. Оглянути цілісність посилки.
 2. Звірити кількість місць в ТТН з фактично отриманим.
 3. Перевірити цілісність упаковки (звертайте увагу на розриви, вм'ятини, вдавлення).
 4. Відкрити упаковку, звірити вміст з фіскальним чеком (у електронному вигляді надсилаємо у Viber  або в SMS) і оглянути на наявність пошкоджень.
 Магазин гарантує оригінальність товару та запас терміну придатності від чотирьох місяців. Якщо товари мають менший термін придатності, про це попередить менеджер.

10 відгуків для Ветмедин 1,25 мг, 1 блістер / 10 таблеток

5,0
На основі 10 відгуків
5 зірок
100
100%
4 зірки
0%
3 зірки
0%
2 зірки
0%
1 зірка
0%

Фотографії покупців

Image #1 from Тетяна А.
Image #2 from Вʼячеслав
Image #3 from Анастасія
Image #4 from Нікіта
Image #5 from Нікіта
Image #1 from Тетяна А.

Тетяна А.

Товар прийшов швидко, ми всім задоволені

(1) (0)
Image #2 from Вʼячеслав

Вʼячеслав

Замовив онлайн ветмедин. Оперативно зателефонували щодо замовлення та підтвердили наявність. Наступного дня відправили. Дякую amigovet .

(1) (0)
Image #3 from Анастасія

Анастасія

Завжди в наявності, супер швидка доставка. Дякуємо AmigoVet, що на вас завжди можна розраховувати❤️

(2) (0)
Image #4 from Нікіта

Нікіта

Ветмедин це найкраща допомога для мого улюбленця! Моя собака почувається краще, активніше і повернула собі радість життя завдяки цьому чудовому препарату за порадою ветеринара. Швидка доставка і привітне обслуговування роблять покупку ще приємнішою. Рекомендую всім, хто турбується про здоров'я своїх чотирилапих друзів!

(2) (0)
Image #5 from Нікіта

Нікіта

Ветмедин це найкраща допомога для мого улюбленця! Моя собака почувається краще, активніше і повернула собі радість життя завдяки цьому чудовому препарату за порадою ветеринара. Швидка доставка і привітне обслуговування роблять покупку ще приємнішою. Рекомендую всім, хто турбується про здоров'я своїх чотирилапих друзів!

(2) (0)
Image #1 from Тетяна А.
Image #2 from Вʼячеслав
Image #3 from Анастасія
Image #4 from Нікіта
Image #5 from Нікіта
Фото
1-10 з 10 відгуків
 1. (1) (0)
 2. Оперативна доставка та приємна ціна. Рекомендую

  (1) (0)
 3. Товар прийшов швидко, ми всім задоволені

  (1) (0)
 4. (0) (0)
 5. Замовив онлайн ветмедин. Оперативно зателефонували щодо замовлення та підтвердили наявність. Наступного дня відправили. Дякую amigovet .

  Фото
  (1) (0)
 6. (0) (0)
 7. Спасибо за скорость отправки товара.Пока ещё не могу описать помогает этот препарат и результат лечения

  (0) (0)
 8. Завжди в наявності, супер швидка доставка. Дякуємо AmigoVet, що на вас завжди можна розраховувати❤️

  Фото
  (2) (0)
 9. Швидке і якісне обслуговування! Дякую!

  (1) (0)
 10. Ветмедин це найкраща допомога для мого улюбленця! Моя собака почувається краще, активніше і повернула собі радість життя завдяки цьому чудовому препарату за порадою ветеринара. Швидка доставка і привітне обслуговування роблять покупку ще приємнішою. Рекомендую всім, хто турбується про здоров’я своїх чотирилапих друзів!

  Фото
  (2) (0)
Написати відгук
Ветмедин 1,25 мг, 1 блістер / 10 таблеток Ветмедин 1,25 мг, 1 блістер / 10 таблеток
Оцінка*
0/5
* Rating is required
* Answer is required
* Answer is required
Розкажіть нам про все
Потрібно написати коментар
Ваше ім'я
Вкажіть ім'я
Додати фотографії/відео
Візок
Увійти

Ще немає облікового запису?

Створити аккаунт
Товари для улюбленців
Слідкуйте за:

Ветмедин 1,25 мг, 1 блістер / 10 таблеток

121 грн

В наявності

прийом онлайн-замовлень 24/7, відправка пн-пт з 10:00 до 19:00