Бренд:

Інтермектин 1%, 100 мл

322 грн

Немає в наявності

Безкоштовно у поштомат від 400 грн

Безкоштовно у відділення від 800 грн

Безкоштовно кур’єром від 2000 грн

Оплата. Оплачуйте під час отримання товару, картою онлайн, ApplePay, GooglePay, на розрахунковий рахунок.

Повернення. Не задоволені товаром? Повертайте впродовж 30 днів

Артикул: VM001827 Категорія:

Опис:

Прозорий розчин для ін’єкцій.

Склад:

1 мл препарату містить діючу речовину:

івермектин 10 мг

наповнювачі (пропіленгліколь, гліцерол формаль, вода для ін’єкцій) до 1 мл.

Фармакологічні властивості:

ATCvetQP54A, протинематодні, інсектицидні, акарицидні ветеринарні препарати (QP54AA01, івермектин).

Діючою речовиною препарату є івермектин, який належить до авермектину. Івермектин посилює утворення гамма-аміномасляної кислоти (ГАМК) у пресинаптичних нейронах. ГАМК діє як основний нейромедіатор і блокує постсинаптичне збудження суміжного нейрона у нематод або м’язові волокна у членистоногих. Стимулюючи утворення ГАМК, івермектин викликає параліч та загибель паразитів.

Івермектин активний щодо дорослих шлунково-кишкових та легеневих нематод, їх личинок, коростяних кліщів, вошей. Препарат ефективний проти шлунково-кишкових нематод (дорослі та личинки четвертої стадії), легеневих нематод, очних нематод (дорослі), оводів (паразитична стадія), вошей, коростяних кліщів: у великої рогатої худоби – Ostertagia ostertagi, Ostertai axei, Trichostrongylus colubriformis, Cooperia oncophora, Cooperia punctata, Cooperia pectinata, Bunostomum phlebotomum, Oesophagostomum radiatum, Strongyloides papillosus (дорослі), Nematodirus helvetianus (дорослі), Nematodirus spathi (дорослі), Dictyocaulus viviparous (дорослі та личинки четвертої стадії), Thelazia spp. (дорослі), Hypoderma bovis, Hypoderma lineatum, Linognathus vituli, Haematopinus eurysternus, Solenopotes capillatus, Psoroptes bovis, Sarcoptesscabieivar bovis;

у телят – Ostertagia ostertagi, Ostertagia lyrata, Haemonchus placei, Trichostrongylus axei, Trichostrongylus colubriformis, Cooperia oncophora, Cooperia punctata, Cooperia pectinata, Bunostomum phlebotomum, , Trichuris spp. (дорослі), Dictyocaulusviviparous (дорослі та личинки четвертої стадії), Thelazia spp. (дорослі), Hypoderma bovis, Hypoderma lineatum. Ліногнатус vituli, Haematopinus eurysternus, Solenopotes capillatus, Psoroptes bovis, Sarcoptesscabieivar bovis; у кіз – Ostertagia ostertagi, Ostertagia lyrata, Haemonchus placei, Trichostrongylus axei, Trichostrongylus colubriformis, Cooperia oncophora, Cooperia punctata, Cooperia pectinata, Bunostomum phlebotomillos , Trichuris spp. (дорослі), Dictyocaulus filaria (дорослі та личинки четвертої стадії), Thelazia spp. (дорослі), Hypoderma bovis, Hypoderma lineatum, Linognathus vituli, Haematopinus eurysternus, Solenopotes capillatus, Psoroptesbovis, Sarcoptesscabiei;

у овець – Ostertagia ostertagi, Ostertagia lyrata, Haemonchus placei, Trichostrongylus axei, Trichostrongylus colubriformis, Cooperia oncophora, Cooperia punctata, Cooperia pectinata) , Trichuris spp. (дорослі); Dictyocaulus filaria (дорослі та личинки четвертої стадії); Thelazia spp. (дорослі); Hypoderma bovis, Hypoderma lineatum, Linognathus vituli, Haematopinus eurysternus, Solenopotes capillatus, Psoroptes bovis, Sarcoptes scabiei, Oestrus ovis, Melophagus ovenus;

у свиней – Ascaris suum, Hyostrongylus rubidus, Oesophagostomum radiatum, Strongyloides ransomi, Trichuris spp., Metastrongylus spp., Haematopinus suis, Psoroptes suis, Sarcoptes suis.

При підшкірному введенні івермектин має високу біодоступність. Препарат повільно всмоктується, добре розподіляється по всьому організму, але не проникає у спинно-мозкову рідину, що знижує його токсичність. Високі концентрації івермектину були знайдені у шкірі, вухах та вушній сірці, очах, це свідчить, що препарат має бути ефективним у лікуванні ектопаразитів.

Препарат метаболізується в печінці шляхом окислення і насамперед виділяється з калом, менше 5% препарату виділяється із сечею (період напіврозпаду для великої рогатої худоби становить 2-3 доби, для свиней 0,5 діб, для овець 2-7 діб).

Застосування:

Профілактика та лікування великої рогатої худоби, телят, кіз, овець, свиней при інвазійних захворюваннях, спричинених:

Ostertagia ostertagi, Ostertagia lyrata, Haemonchus placei, Trichostrongylus axei, Trichostrongylus colubriformis, Cooperia oncophora, Cooperia punctata, Cooperia pectinata, Bunostomum phlebotomum, дорослих, . (дорослі), Dictyocaulus viviparous (дорослі та личинки четвертої стадії), Thelazia spp. (дорослі), Hypoderma bovis, Hypoderma lineatum, Linognathus vituli, Haematopinus eurysternus, Solenopotes capillatus, Psoroptes bovis, Sarcoptes scabiei var bovis, Oestrusovis, Melophagus ovenus, Ascarissuum, Hyostrongyumsum. , Haematopinus suis, Psoroptessuis, Sarcoptessuis.

Дозування:

Препарат вводиться підшкірно у наступних дозах:

Велика рогата худоба – 1 мл на 50 кг маси тіла,

Телята – 1 мл на 50 кг маси тіла,

Кози – 1 мл на 50 кг маси тіла,

Вівці – 1 мл на 50 кг маси тіла,

Свині – 1 мл на 33 кг маси тіла.

Не вводити на одне місце більше 10 мл препарату.

Протипоказання:

Не використовуйте внутрішньовенно чи внутрішньом’язово.

Не використовуйте у разі надмірної чутливості до активної субстанції або будь-якого з наповнювачів.

Застереження:

Забій на м’ясо великої рогатої худоби (в т.ч. телята), кози, вівці – через 28 діб, свиней – через 21 добу після останнього застосування препарату.

Отримане до зазначеного терміну м’ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

Форма випуску:

Флакони із прозорого скла закриті гумовою пробкою під алюмінієву обкатку по 50 та 100 мл.

Зберігання:

Темне, недоступне для дітей місце при температурі від +15 до +25°С.

Термін придатності : 2 роки.

Після першого відбору з флакона препарат необхідно використовувати протягом 14 діб, за умови зберігання в темному місці при температурі від +2°С до +8°С.

Бренд

Запитання та відповіді

Наразі запитань немає

Задати питання

На ваше запитання відповість представник магазину або інші покупці.

Дякуємо за запитання!

Ваше запитання отримано, і ми відповімо на нього найближчим часом. Будь ласка, не надсилайте одне і те ж питання повторно.

Error

Warning

Виникла помилка при збереженні вашого запитання. Будь ласка, повідомте про це адміністратору сайту. Додаткова інформація:

Add an answer

Дякуємо за відповідь на запитання!

Ввідповідь отримана і буде опублікована найближчим часом. Будь ласка, не надсилайте ту саму відповідь повторно.

Error

Warning

Виникла помилка при збереженні вашої відповіді. Будь ласка, повідомте про це адміністратору сайту. Додаткова інформація:

Доставка по Україні


По Україні доставка товарів здійснюється Новою Поштою.
Замовлення, узгодженні з менеджером до 10:00, відвантажуються у той же день (для оплачених або узгоджених замовлень (наложений платіж)). Замовлення, оплачені або узгоджені пізніше цього часу, відвантажуються на наступний робочий день
Відправка тільки у будні дні.

Поштомати/відділення: безкоштовно від 800 грн.
Адресна доставка кур'єрами Нової пошти: від 2000 грн безкоштовно.
Самовивіз

м. Київ, вул. Стрийська 4
Дивитися на мапі

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця: з 9:00 до 18:00
Субота - Неділя: вихідний
Тел.: +380937545063

 • Відправка замовлених товарів зі складу до пункту самовивозу здійснюється з понеділка по п'ятницю,
 • Замовлення, узгодженні з менеджером до 10:00, доставляються у той же день.
 • У вихідні відправка замовлених товарів зі складу до пункту самовивозу не здійснюється.
 • Зверніть увагу, що Ваше замовлення зберігається в офісі протягом 3-х днів
 • Оплатити можна на сайті, або у точці самовивозу картою чи готівкою.
Оформлення самовивозу: необхідно в замовленні, при його оформленні, вказати "Самовивіз". При отриманні замовлення у пункті самовивозу необхідно повідомити співробітнику номер Вашого замовлення.

Самовивіз можливий тільки після отримання SMS-повідомлення про готовність замовлення до видачі.


Оплата:

 • Безготівковий розрахунок: оплата товару на розрахунковий рахунок або онлайн за допомогою  платіжної системи. Доставка товару можлива тільки після отримання оплати.
 • Післяплата (накладенний платіж) за рахунок покупця.
 • Замовлення до 300 грн відправляються лише по 100% предоплаті.
Покупець зобов'язаний перевірити цілісність і комплектацію товару безпосередньо при отриманні. Всі замовлення застраховані на їх повну вартість. Ми завжди пакуємо замовлення дуже ретельно і вкладаємо всередину тільки якісний і цілий товар.  Але в процесі транспортування іноді вантаж пошкоджується.  
При вияві пошкоджень - складіть акт на Новій Пошті та повідомте нас через електрону адресу або контактний телефон. При вияві недостачі якогось товару - сфотографуйте вміст пакунку на Новій Пошті та повідомте нас. Якщо ви отримали товар неналежної якості або товар не відповідає замовленню - відмовтесь від отримання посилки.
Якщо замовлення отримане без огляду на Новій Пошті, а недоліки виявлені згодом - відправник не несе відповідальності за це замовлення.

При отриманні товару:
 1. Оглянути цілісність посилки.
 2. Звірити кількість місць в ТТН з фактично отриманим.
 3. Перевірити цілісність упаковки (звертайте увагу на розриви, вм'ятини, вдавлення).
 4. Відкрити упаковку, звірити вміст з фіскальним чеком (у електронному вигляді надсилаємо у Viber  або в SMS) і оглянути на наявність пошкоджень.
 Магазин гарантує оригінальність товару та запас терміну придатності від чотирьох місяців. Якщо товари мають менший термін придатності, про це попередить менеджер.

Відгуки

There are no reviews yet

Написати відгук
Інтермектин 1%, 100 мл Інтермектин 1%, 100 мл
Оцінка*
0/5
* Rating is required
* Answer is required
* Answer is required
Розкажіть нам про все
Потрібно написати коментар
Ваше ім'я
Вкажіть ім'я
Додати фотографії/відео
Візок
Увійти

Ще немає облікового запису?

Створити аккаунт
Товари для улюбленців
Слідкуйте за:

Інтермектин 1%, 100 мл

322 грн Активувати знижку

Немає в наявності

пн-пт з 9:00 до 20:00
сб-нд з 10:00 до 20:00