Бренд:

НексГард Спектра – для собак – 3 таб

8 відгуків
2-3,5 кг1019 грн
3,5-7,5 кг1087 грн
7,5-15 кг1242 грн
15-30 кг1362 грн
30-60 кг1527 грн

Безкоштовно у поштомат від 400 грн

Безкоштовно у відділення від 800 грн

Безкоштовно кур’єром від 2000 грн

Оплата. Оплачуйте під час отримання товару, картою онлайн, ApplePay, GooglePay, на розрахунковий рахунок.

Повернення. Не задоволені товаром? Повертайте впродовж 30 днів

Артикул: щоб дізнатись артикул, оберіть фасовку Категорії: , , ,

Для лікування та профілактики паразитарних захворювань у собак.

Склад та форма випуску

НексГард Спектра як діючі речовини містить афоксоланер – 1,87% (в 1 таблетці 9,4 мг, 18,8 мг, 37,5 мг, 75 мг і 150 мг) і мильбеміцину оксим – 0,38% (в 1 таблетці 1,9 мг, 3,8 мг, 7,5 мг, 15 мг і 30 мг), а також допоміжні речовини: кукурудзяний крохмаль, борошно із соєвого білка, харчову добавку з ароматом та смаком тушкованої яловичини, повідон Е1201, макрогол 400, макрогол 4000, макрогол 15 гідроксистеарат, гліцерол, тригліцерид середньої довжини ланцюга, моногідрат лимонної кислоти, бутилгідрокситолуол.

На вигляд препарат є таблетками від світло-рожевого до темно-рожевого кольору з червонувато-коричневими вкрапленнями, круглої форми.

НексГард Спектру випускають у п’яти дозуваннях: таблетки масою 0,5; 1,0; 2,0; 4,0 та 8,0 г, розфасованим по 3 таблетки в блістери з полівінілхлориду та алюмінієвої фольги на паперовій основі, які упаковані поштучно в картонні коробки разом з інструкцією із застосування.

Фармакологічні властивості

НексГард Спектра відноситься до комбінованих протипаразитарних лікарських препаратів.

Афоксоланер і мильбемицина оксим, що входять до складу препарату, забезпечують його широкий спектр протипаразитарної дії щодо ектопаразитів і нематод, що паразитують у собак: бліх (Ctenocephalides felis, Ctenocephalides can is); іксодових кліщів (Dermacentor variabilis, Dermacentor reticulatus, Rhipicephalus sanguineus, Ixodes scapularis, Ixodes ricinus, Ixodes holocyclus, Haemaphysalis longicornis, Amblyomma americanum); шлунково-кишкових нематод (Toxocara canis, Toxascaris leonina, Ancylostoma caninum, Ancylostoma braziliense, Trichuris vulpis); личинок дирофілярій (Dirofilaria immitis).

Афоксоланер – інсектоакарицид групи ізоксазоліну, механізм його дії полягає у блокуванні ГАМК-залежних рецепторів членистоногих, гіперзбудженні нейронів, порушенні передачі нервових імпульсів, що призводить до паралічу та загибелі ектопаразитів. Після перорального введення афоксоланер легко всмоктується у шлунково-кишковому тракті та досягає системного кровотоку, максимальна концентрація у плазмі відзначається через 2-4 години після введення, біодоступність становить 88%. Афоксоланер повільно метаболізується з утворенням гідроксильованих сполук, виводиться з організму в основному з жовчю та незначною мірою із сечею. Період напіввиведення афоксоланера становить 14 діб.

Мільбеміцину оксим – макроциклічний лактон, активний щодо личинок та імаго нематод, які паразитують у шлунково-кишковому тракті собак, а також личинок Dirofilaria immitis. Механізм дії мильбеміцину обумовлений підвищенням проникності клітинних мембран для іонів хлору (СГ), що призводить до надполяризації мембран клітин нервової та м’язової тканини, паралічу та загибелі паразиту. Максимальна концентрація мильбеміцину оксиму в плазмі собак досягається протягом 1-2 годин, біодоступність становить 81%. З організму з’єднання виводиться переважно у незміненому вигляді, період напіввиведення становить близько 1,5 діб.

Інсектицидна дія препарату починається через 30 хвилин після його перорального введення, загибель бліх та іксодових кліщів на тварині відбувається відповідно протягом 6 годин та 24 годин. Одноразове застосування препарату запобігає повторній інфекції протягом 1 місяця; загибель бліх відбувається до відкладання яєць, що запобігає контамінації приміщень яйцями та личинками комахи.

НексГард Спектра за ступенем впливу на організм відноситься до малонебезпечних речовин (4 клас небезпеки за ГОСТ 12.1.007-76), в рекомендованих дозах не має тератогенних, ембріотоксичних, мутагенних властивостей, не має місцевоподразнюючої дії. Препарат токсичний для бджіл, а також риб та інших гідробіонтів.

Показання

НексГард Спектра призначають собакам для лікування та профілактики шлунково-кишкових нематодозів, акарозів, що викликаються іксодовими кліщами, афаніптерозом, в комплексній терапії алергічного дерматиту, викликаного бліхами, а також з метою профілактики дирофіляріозу, викликаного.

Дози та спосіб застосування

НексГард Спектра має привабливий аромат і смак і, як правило, охоче поїдається собаками, в іншому випадку, препарат згодовують у суміші з кормом. Слід переконатися, що собака повністю проковтнула необхідну дозу препарату.

З метою профілактики дирофіляріозу в неблагополучних по захворюванню регіонах НексГард Спектра застосовують у весняно-літньо-осінній період щомісяця, починаючи за місяць до початку літа переносників збудника – москітів та комарів, і закінчують не раніше ніж через місяць після завершення їхнього льоту.

Слід уникати порушень схеми застосування препарату, оскільки це може призвести до зниження ефективності препарату. У разі пропуску чергової обробки застосування препарату слід відновити у тій же дозі та за тією самою схемою.

Особливостей дії лікарського препарату при його першому застосуванні та скасуванні не виявлено.

Вагітним та лактуючим сучкам НексГард Спектра застосовують за життєвими показаннями за рекомендацією ветеринарного лікаря.

Побічні дії

При застосуванні препарату відповідно до цієї інструкції побічних явищ та ускладнень у тварин, як правило, не спостерігається. У деяких тварин можливе короткочасне зниження апетиту, що мимоволі зникають шкірні зміни (еритема, лущення, свербіж); рідко – блювання, діарея та сонливість. Якщо блювання у собаки відбулося протягом перших двох годин після прийому НексГард Спектру, рекомендується дати препарат повторно в тій же дозі.

При передозуванні препарату у деяких собак можуть спостерігатися пригнічений стан, слинотеча, тремтіння, хитка хода. Ці симптоми проходять спонтанно протягом доби та не вимагають застосування лікарських засобів.

Протипоказання

Протипоказанням до застосування є підвищена індивідуальна чутливість тварини до компонентів препарату, виражені порушення функції печінки та нирок. Не слід застосовувати препарат хворим на інфекційні хвороби та ослаблених тварин, собак у віці до 8 тижнів та/або масою менше 2 кг, а також тварин інших видів. Цуценятам порід собак, чутливих до макроциклічних лактонів, у тому числі коллі, бобтейлу та шелті, препарат застосовують під наглядом ветеринарного лікаря.

Особливі вказівки

Відомості про несумісність НексГард Спектру з іншими лікарськими препаратами та кормовими добавками відсутні.

НексГард Спектр не призначений для застосування продуктивним тваринам.

Заходи особистої профілактики

При роботі з препаратом НексГард Спектра слід дотримуватись загальних правил особистої гігієни та техніки безпеки, передбачених при роботі з лікарськими засобами ветеринарного призначення.

Під час роботи забороняється курити, пити та вживати їжу. Після роботи з лікарським препаратом слід ретельно вимити руки із милом. Забороняється використання порожнього пакування з-під лікарського препарату для побутових цілей; її поміщають у целофановий пакет та утилізують з побутовими відходами.

Людям із гіперчутливістю до компонентів препарату необхідно уникати прямого контакту з НексГард Спектра. У разі прояву алергічних реакцій або при випадковому потраплянні препарату в організм людини слід негайно звернутися до медичного закладу, маючи при собі етикетку чи інструкцію щодо застосування препарату.

Умови зберігання

Зберігають лікарський препарат у закритій упаковці виробника, у сухому, захищеному від прямих сонячних променів, недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів та кормів при температурі від 0°С до 30°С.

Термін придатності лікарського засобу при дотриманні умов зберігання у закритій упаковці виробника – 24 місяці від дати виробництва.

Забороняється використовувати лікарський препарат після закінчення терміну придатності. Невикористаний лікарський препарат утилізують відповідно до вимог законодавства.

Нексгард Спектра відпускається без рецепта ветеринарного лікаря.

Бренд

Запитання та відповіді

Наразі запитань немає

Задати питання

На ваше запитання відповість представник магазину або інші покупці.

Дякуємо за запитання!

Ваше запитання отримано, і ми відповімо на нього найближчим часом. Будь ласка, не надсилайте одне і те ж питання повторно.

Error

Warning

Виникла помилка при збереженні вашого запитання. Будь ласка, повідомте про це адміністратору сайту. Додаткова інформація:

Add an answer

Дякуємо за відповідь на запитання!

Ввідповідь отримана і буде опублікована найближчим часом. Будь ласка, не надсилайте ту саму відповідь повторно.

Error

Warning

Виникла помилка при збереженні вашої відповіді. Будь ласка, повідомте про це адміністратору сайту. Додаткова інформація:

Доставка по Україні


По Україні доставка товарів здійснюється Новою Поштою.
Замовлення, узгодженні з менеджером до 10:00, відвантажуються у той же день (для оплачених або узгоджених замовлень (наложений платіж)). Замовлення, оплачені або узгоджені пізніше цього часу, відвантажуються на наступний робочий день
Відправка тільки у будні дні.

Поштомати/відділення: безкоштовно від 800 грн.
Адресна доставка кур'єрами Нової пошти: від 2000 грн безкоштовно.
Самовивіз

м. Київ, вул. Стрийська 4
Дивитися на мапі

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця: з 9:00 до 18:00
Субота - Неділя: вихідний
Тел.: +380937545063

 • Відправка замовлених товарів зі складу до пункту самовивозу здійснюється з понеділка по п'ятницю,
 • Замовлення, узгодженні з менеджером до 10:00, доставляються у той же день.
 • У вихідні відправка замовлених товарів зі складу до пункту самовивозу не здійснюється.
 • Зверніть увагу, що Ваше замовлення зберігається в офісі протягом 3-х днів
 • Оплатити можна на сайті, або у точці самовивозу картою чи готівкою.
Оформлення самовивозу: необхідно в замовленні, при його оформленні, вказати "Самовивіз". При отриманні замовлення у пункті самовивозу необхідно повідомити співробітнику номер Вашого замовлення.

Самовивіз можливий тільки після отримання SMS-повідомлення про готовність замовлення до видачі.


Оплата:

 • Безготівковий розрахунок: оплата товару на розрахунковий рахунок або онлайн за допомогою  платіжної системи. Доставка товару можлива тільки після отримання оплати.
 • Післяплата (накладенний платіж) за рахунок покупця.
 • Замовлення до 300 грн відправляються лише по 100% предоплаті.
Покупець зобов'язаний перевірити цілісність і комплектацію товару безпосередньо при отриманні. Всі замовлення застраховані на їх повну вартість. Ми завжди пакуємо замовлення дуже ретельно і вкладаємо всередину тільки якісний і цілий товар.  Але в процесі транспортування іноді вантаж пошкоджується.  
При вияві пошкоджень - складіть акт на Новій Пошті та повідомте нас через електрону адресу або контактний телефон. При вияві недостачі якогось товару - сфотографуйте вміст пакунку на Новій Пошті та повідомте нас. Якщо ви отримали товар неналежної якості або товар не відповідає замовленню - відмовтесь від отримання посилки.
Якщо замовлення отримане без огляду на Новій Пошті, а недоліки виявлені згодом - відправник не несе відповідальності за це замовлення.

При отриманні товару:
 1. Оглянути цілісність посилки.
 2. Звірити кількість місць в ТТН з фактично отриманим.
 3. Перевірити цілісність упаковки (звертайте увагу на розриви, вм'ятини, вдавлення).
 4. Відкрити упаковку, звірити вміст з фіскальним чеком (у електронному вигляді надсилаємо у Viber  або в SMS) і оглянути на наявність пошкоджень.
 Магазин гарантує оригінальність товару та запас терміну придатності від чотирьох місяців. Якщо товари мають менший термін придатності, про це попередить менеджер.

8 відгуків для НексГард Спектра – для собак – 3 таб

5,0
На основі 8 відгуків
5 зірок
100
100%
4 зірки
0%
3 зірки
0%
2 зірки
0%
1 зірка
0%

Фотографії покупців

Image #1 from Сергій
Image #2 from Сергій
Image #3 from Сергій
Image #4 from Ян
Image #1 from Сергій

Сергій

Дякую магазину, ви найкращі!

(1) (0)
Image #2 from Сергій

Сергій

Дякую магазину, ви найкращі!

(1) (0)
Image #3 from Сергій

Сергій

Дякую магазину, ви найкращі!

(1) (0)
Image #4 from Ян

Ян

Гуд, як на картинці. Рекомендую

(1) (0)
Image #1 from Сергій
Image #2 from Сергій
Image #3 from Сергій
Image #4 from Ян
Фото
1-8 з 8 відгуків
 1. Замовлення отримала швидко!
  Дякую 😀

  (1) (0)
 2. (0) (0)
 3. (0) (0)
 4. (0) (0)
 5. (0) (0)
 6. Дякую магазину, ви найкращі!

  Фото
  Image #1 from Сергій
  Image #2 from Сергій
  Image #3 from Сергій
  (1) (0)
 7. Гуд, як на картинці. Рекомендую

  Фото
  Image #1 from Ян
  (1) (0)

 8. Заголовок вашого відгуку : Рюу оброблений ✅


  Проконсультувалися з менеджером та обрали нексгар спектра, а не як хотіли звичайний. Різниця в тому що спектра на відміно від звичайного діє також і на глистів, хоча головне щоб Рюу був здоровий. Дякуємо за препарат та швидку доставку. Будемо замовляти ще

  (3) (0)
Написати відгук
НексГард Спектра – для собак – 3 таб НексГард Спектра – для собак – 3 таб
Оцінка*
0/5
* Rating is required
* Answer is required
* Answer is required
Розкажіть нам про все
Потрібно написати коментар
Ваше ім'я
Вкажіть ім'я
Додати фотографії/відео
Візок
Увійти

Ще немає облікового запису?

Створити аккаунт
Товари для улюбленців
Слідкуйте за:

НексГард Спектра – для собак – 3 таб

1019 грн Активувати знижку1527 грн Активувати знижку Виберіть параметри

пн-пт з 9:00 до 20:00
сб-нд з 10:00 до 20:00