Доставляємо безкоштовно від 800 грн

+380937545063

Бренд:

Гепатолік, 100 мл

8 відгуків

223 грн

В наявності

Безкоштовна доставка від 800 грн​

Кур’єрська доставка Новою Поштою

Артикул: VM001415 Категорія:

склад

1 мл препарату містить діючі речовини:

есенціальні фосфоліпіди – 60 мг,

метіонін – 100 мг,

L-орнітин – 50 мг,

розторопші плямистий екстракт – 15 мг,

трави безсмертника екстракт – 15 мг.

Допоміжні речовини: калію сорбат, натрію бензоат, ксантанова камедь, твін-80, пропіленгліколь, вода дистильована.

Суспензія від світло-коричневого до темно-коричневого кольору зі специфічним запахом складових.

Фармакологічні властивості

ATСvet код QА05ВА. Комплексна функціональна кормова добавка для собак та кішок при захворюваннях печінки.

Гепатолік містить специфічні нутрицевтичні компоненти, які мають мембраностабілізуючі, гепатопротекторні, антиоксидантні властивості. Комплекс складових біологічно активних речовин покращує функціональний стан печінки та її дезінтоксикаційну функцію, сприяє збереженню та відновленню структури гепатоцитів; нормалізує рівень аміаку в організмі тварин, прискорює регенерацію клітин печінки.

Основним компонентом кормової добавки є так звані есенціальні фосфоліпіди (EPL-субстанція), які є високоочищеною фракцією фосфатидилхоліну. Визначальним компонентом цієї фракції є дилінолеоїлфосфатидилхолін. Есенційні фосфоліпіди за своєю хімічною структурою подібні до ендогенних мембранних фосфоліпідів, перевершуючи їх за своїми функціональними властивостями за рахунок високого вмісту в них поліненасичених жирних кислот, особливо лінолевої кислоти. Фосфоліпіди є основними структурними елементами клітинних мембран та органел. Вони беруть участь у диференціації, розподілі та регенерації клітин. Функціональне значення фосфоліпідів ґрунтується на їх амфіфільних властивостях, які дозволяють регулювати проникність клітинної оболонки. Вони покращують функцію мембран, зокрема іонний обмін, процес внутрішньоклітинного дихання, біологічного окиснення, впливають на зв’язування ферментів внутрішньоклітинного дихання в мітохондріях, а також на процес окисного фосфорилювання в енергетичному обміні клітин. У фізіологічних умовах синтез фосфоліпідів задовольняє нормальні потреби гепатоцитів, що містять достатню кількість фосфоліпідів. Відомо, що структура клітинних мембран та функція ферментних систем при захворюваннях печінки порушуються. Порушується біосинтез фосфоліпідів, дефіцит яких призводить до порушення функції клітинної мембрани. Ці процеси особливо виражені в мітохондріях, які приблизно на 30% складаються з фосфоліпідів і в яких здійснюються найважливіші обмінні процеси, зокрема окислювальне фосфорилювання. При дефіциті фосфоліпідів відбувається порушення жирового обміну, що призводить до жирової дистрофії печінки. Завдяки своїм фармакологічним властивостям Гепатолік усуває зазначені порушення, сприяє регенерації клітинних мембран, реактивує порушені мембранно-ферментні системи та рецептори, підвищує детоксикаційну здатність печінки та таким чином нормалізує її функцію.

Силімарин має гепатопротекторну дію завдяки конкурентній взаємодії з рецепторами на відповідні токсини в гепатоцитній мембрані, проявляючи таким чином мембраностабілізуючу дію, стимулює синтез протеїнів (структурних та функціональних) та фосфоліпідів у пошкоджених гепатоцитах, прискорюючи таким чином регенеративні процеси. Дія флавоноїдів, до яких належить силімарин, обумовлюється також їх антиоксидантними властивостями та ефектами, що покращують мікроциркуляцію.

Екстракт безсмертника покращує загальний функціональний стан печінки, посилює утворення жовчі та жовчних кислот, покращує потік жовчі по жовчних шляхах, посилює секреторну та рухову функції шлунково-кишкового тракту. Він широко використовується при різних захворюваннях печінки, жовчного міхура та жовчовивідних шляхів: жовчнокам’яна хвороба, дискінезія жовчних шляхів, хронічний холецистит, хронічний гепатит. Екстракт безсмертника має виражену спазмолітичну дію на жовчні протоки і сфінктер жовчного міхура, що в сукупності з м’якою тонізуючою дією на жовчний міхур призводить до поліпшення відтоку жовчі, повноцінного вивільнення жовчного міхура, припинення явищ дискінезії. Наявність в екстракті безсмертника смоляних кислот забезпечує протипаразитарну дію стосовно лямблій.

Біологічно активні речовини безсмертника надають комплексний вплив на гепатобіліарну зону, значно посилюють дренажну функцію печінки, забезпечуючи надійну елімінацію продуктів метаболізму та токсинів із жовчю.

Гепатолік за ступенем впливу на організм відноситься до малонебезпечних речовин (4 клас небезпеки за ГОСТ 12.1.007-76), в терапевтичних дозах не має ембріотоксичної, тератогенної, канцерогенної та сенсибілізуючої дії.

Застосування

Гепатолік призначають собакам і кішкам самостійно або у складі комплексної терапії при гострих та хронічних захворюваннях печінки різної етіології, для нормалізації функції та регенерації печінки після ендо та екзотоксикозів, соматичних та інфекційних захворювань, а також для зниження негативного впливу лікарських засобів, що мають гепатотоксичність.

Дозування

Препарат застосовують собакам та кішкам перорально, індивідуально з невеликою кількістю корму або вводять примусово за допомогою шприца-дозатора 2-3 рази на день протягом 3-5 тижнів у дозах, зазначених у таблиці:

Маса тіла тварини Разова доза суспензії, мл Добова доза суспензії, мл
Собаки
до 10 кг 1 2 – 3
11 – 20 кг 2 4 – 6
21 – 30 кг 3 6 – 9
31 – 40 кг 4 8 – 12
від 41 кг і більше 5 10 – 15
Кішки
до 3 кг 1 2 – 3
3 – 6 кг 2 4 – 6
від 7 кг і більше 3 6 – 9

Протипоказання

Підвищена чутливість тварини до компонентів кормової добавки, печінкова енцефалопатія та епілепсія.

Форма випуску

Флакони з полімерних матеріалів по 30 мл, 50 мл та 100 мл укомплектовані шприцом-дозатором та вкладені в коробку.

Зберігання

У закритій упаковці виробника, у сухому захищеному від світла та недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів та кормів, при температурі від 2°С до 25°С.

Термін придатності

у закритій упаковці за дотримання умов зберігання – 2 роки з дня виготовлення, після розкриття флакона – не більше 21 доби.

Бренд

Запитання та відповіді

Наразі запитань немає

Задати питання

На ваше запитання відповість представник магазину або інші покупці.

Дякуємо за запитання!

Ваше запитання отримано, і ми відповімо на нього найближчим часом. Будь ласка, не надсилайте одне і те ж питання повторно.

Error

Warning

Виникла помилка при збереженні вашого запитання. Будь ласка, повідомте про це адміністратору сайту. Додаткова інформація:

Add an answer

Дякуємо за відповідь на запитання!

Ввідповідь отримана і буде опублікована найближчим часом. Будь ласка, не надсилайте ту саму відповідь повторно.

Error

Warning

Виникла помилка при збереженні вашої відповіді. Будь ласка, повідомте про це адміністратору сайту. Додаткова інформація:

Доставка по Україні


По Україні доставка товарів здійснюється Новою Поштою.
Замовлення, узгодженні з менеджером до 10:00, відвантажуються у той же день (для оплачених або узгоджених замовлень (наложений платіж)). Замовлення, оплачені або узгоджені пізніше цього часу, відвантажуються на наступний робочий день
Відправка тільки у будні дні.

Поштомати/відділення: безкоштовно від 800 грн.
Адресна доставка кур'єрами Нової пошти: від 2000 грн безкоштовно.
Самовивіз

м. Київ, вул. Стрийська 4
Дивитися на мапі

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця: з 9:00 до 18:00
Субота - Неділя: вихідний
Тел.: +380937545063

 • Відправка замовлених товарів зі складу до пункту самовивозу здійснюється з понеділка по п'ятницю,
 • Замовлення, узгодженні з менеджером до 10:00, доставляються у той же день.
 • У вихідні відправка замовлених товарів зі складу до пункту самовивозу не здійснюється.
 • Зверніть увагу, що Ваше замовлення зберігається в офісі протягом 3-х днів
 • Оплатити можна на сайті, або у точці самовивозу картою чи готівкою.
Оформлення самовивозу: необхідно в замовленні, при його оформленні, вказати "Самовивіз". При отриманні замовлення у пункті самовивозу необхідно повідомити співробітнику номер Вашого замовлення.

Самовивіз можливий тільки після отримання SMS-повідомлення про готовність замовлення до видачі.


Оплата:

 • Безготівковий розрахунок: оплата товару на розрахунковий рахунок або онлайн за допомогою  платіжної системи. Доставка товару можлива тільки після отримання оплати.
 • Післяплата (накладенний платіж) за рахунок покупця.
 • Замовлення до 300 грн відправляються лише по 100% предоплаті.
Покупець зобов'язаний перевірити цілісність і комплектацію товару безпосередньо при отриманні. Всі замовлення застраховані на їх повну вартість. Ми завжди пакуємо замовлення дуже ретельно і вкладаємо всередину тільки якісний і цілий товар.  Але в процесі транспортування іноді вантаж пошкоджується.  
При вияві пошкоджень - складіть акт на Новій Пошті та повідомте нас через електрону адресу або контактний телефон. При вияві недостачі якогось товару - сфотографуйте вміст пакунку на Новій Пошті та повідомте нас. Якщо ви отримали товар неналежної якості або товар не відповідає замовленню - відмовтесь від отримання посилки.
Якщо замовлення отримане без огляду на Новій Пошті, а недоліки виявлені згодом - відправник не несе відповідальності за це замовлення.

При отриманні товару:
 1. Оглянути цілісність посилки.
 2. Звірити кількість місць в ТТН з фактично отриманим.
 3. Перевірити цілісність упаковки (звертайте увагу на розриви, вм'ятини, вдавлення).
 4. Відкрити упаковку, звірити вміст з фіскальним чеком (у електронному вигляді надсилаємо у Viber  або в SMS) і оглянути на наявність пошкоджень.
 Магазин гарантує оригінальність товару та запас терміну придатності від чотирьох місяців. Якщо товари мають менший термін придатності, про це попередить менеджер.

8 відгуків для Гепатолік, 100 мл

5,0
На основі 8 відгуків
5 зірок
100
100%
4 зірки
0%
3 зірки
0%
2 зірки
0%
1 зірка
0%

Фотографії покупців

Image #1 from Екатерина Коваль
Image #2 from Анатолій
Image #3 from Іннв Рой
Image #1 from Екатерина Коваль

Екатерина Коваль

Дуже вдячна за швидку доставку та якісне обслуговування.Замовляла Гепатолік для дівчинки лабрадора. Приймае з задоволенням.

(0) (0)
Image #2 from Анатолій

Анатолій

Отправили вовремя, номер ТТН сбросили как обещали после 18:00, доставка НП бесплатно, как и обещали. Рекомендую!

(1) (0)
Image #3 from Іннв Рой

Іннв Рой

Дуже гарне обслуговування

(2) (0)
Image #1 from Екатерина Коваль
Image #2 from Анатолій
Image #3 from Іннв Рой
Фото
1-8 з 8 відгуків
 1. (1) (0)
 2. Дуже вдячна за швидку доставку та якісне обслуговування.Замовляла Гепатолік для дівчинки лабрадора.
  Приймае з задоволенням.

  (0) (0)
 3. все чудово, швидко звʼязались після замовлення, швидко відправили

  (0) (0)
 4. Якісне та своєчасне обслуговування, великий асортимент, швидка доставка товару.

  (0) (0)
 5. (0) (0)
 6. Отправили вовремя, номер ТТН сбросили как обещали после 18:00, доставка НП бесплатно, как и обещали. Рекомендую!

  (1) (0)
 7. Дякую велике!За швидке відправлення!

  (0) (0)
 8. Дуже гарне обслуговування

  Фото
  (2) (0)
Написати відгук
Гепатолік, 100 мл Гепатолік, 100 мл
Оцінка*
0/5
* Rating is required
* Answer is required
* Answer is required
Розкажіть нам про все
Потрібно написати коментар
Ваше ім'я
Вкажіть ім'я
Додати фотографії/відео
Візок
Увійти

Ще немає облікового запису?

Створити аккаунт
Товари для улюбленців
Слідкуйте за:

Гепатолік, 100 мл

223 грн

В наявності

прийом онлайн-замовлень 24/7, відправка пн-пт з 10:00 до 19:00