52024

Все, від їжі і ласощів, до кігтедряпок.

Товари для дому

Здоров'я

Зоотовари для котів

Якщо ви любите котів або збираєтесь заводити котика, ви прийшли в правильне місце. У зоомагазині AmigoVet Товари Для Котів є все, що може знадобитися вашому котику, чого він може бажати, про що мріяти, що муркотіти і що дряпати кігтями. Ви знайдете товари для котів починаючи з найкращих кормів та ласощів для кішок і закінчуючи наповнювачами для котячих туалетів та іграшками для котів, біологічно активними добавками для котів, котячими лежанками та багатьма іншими товарами.

Вологий та сухий корм для котів містить усі інгредієнти, необхідні для процвітання вашого улюбленця. Оскільки коти – це хижаки, шукайте їжу з високим вмістом білка. Якщо ви хочете вивести харчування вашого котика на новий рівень, спробуйте випечений корм для котів. Ці корми дарують вашому коту всю користь інгредієнтів у їхньому сирому вигляді. Випечені у печі корми та ласощі ніколи не піддаються екструдії, які лише злегка піддаються термічній обробці, тому життєво важливі поживні речовини не втрачаються в процесі приготування.
Коли справа доходить до привчання котів до наповнювача, існує більше варіантів, ніж ви можете собі уявити. Ви можете вибрати між стандартним котячим лотком, закритим лотком, самоочисним лотком, одноразовим лотком і навіть лотком з високими бортиками. Деякі з цих лотків вимагають певного наповнювача, інші – ні. А коли справа доходить до наповнювача, то тут варіантів ще більше – наповнювач, що комкується, не комкується, повністю натуральний, легкий, наповнювач для кількох котів, ароматизований, неароматизований і так далі, і тому подібне. Вивчіть асортимент наповнювачів і зважте переваги кожного з них, перш ніж вирішити, який наповнювач найкраще підходить для вашого кота.

Іграшки для котів – невід’ємна частина необхідних котячих потреб, а видів іграшок, які люблять коти, здається, нескінченна безліч. Іграшки у вигляді котячих м’ячиків займуть вашого кота, навіть коли ви не зможете з ним погратися. Іграшки-дражнилки та іграшки-пір’яні палички для котів дають чудову можливість налагодити зв’язок з вашим котиком, одночасно розвиваючи його грайливий характер. А багато інтерактивних іграшок для котів створені для того, щоб випробувати вашого кота, – це іграшки-головоломки або котячі тунелі, які він повинен подолати, щоб дістатися до своїх ласощів. Навіть котячі когтеточки можуть стати для кота чудовою розвагою. Вони займуть вашого кота, коли він залишиться на самоті, і навіть можуть запобігти небажаній поведінці, яка виникає від нудьги.

Лежаки для котів задовольняють усі потреби вашого улюбленця. У нас ви знайдете стандартні лежанки з подушками, лежанки з підігрівом та накриті лежанки, які змусять вашого котика муркотіти всю ніч напроліт. Або ж підніміть рівень комфорту за допомогою ортопедичного лежака. Він ідеально підходить для будь-якого кота, і просто необхідний, якщо у вашого кота болі в тазостегнових суглобах – поширена проблема серед котів, особливо в похилому віці. Якщо ви хочете, щоб у вашого кота було місце для сну та ігор – місце, за яке він віддячить вам нескінченними обіймами, – купіть йому будиночок-кігтеточку. У нас ви знайдете різноманітні форми, розміри та матеріали, тож пошукайте, щоб знайти найкращий варіант для вашого улюбленця.

Лежаки для котів задовольняють усі потреби вашого котика. У нас ви знайдете стандартні лежанки з подушками, лежанки з підігрівом та накриттям, які змусять вашого котика муркотіти всю ніч безперервно. Або ж підніміть рівень комфорту за допомогою ортопедичної лежанки. Він ідеально підходить для будь-якого кота, і просто необхідний, якщо у вашого кота болі в тазостегнових суглобах – поширена проблема серед котів, що старіють. Якщо ви хочете, щоб у вашого кота було місце для сну та ігор – місце, за яке він віддячить вам нескінченними обіймами, – купіть йому котяче дерево. У нас ви знайдете різноманітні форми, розміри та матеріали, тож пошукайте, щоб знайти найкращий варіант для вашого котячого улюбленця.

У магазині для котів AmigoVet є ці та багато інших зоотоварів для котів. Відкрийте для себе високоякісні товари, такі як миски для корму та води, шлейки для котів, нашийники, засоби для догляду за котами, дієтичні добавки для котів, котячі будки та переноски, котячі лотки, котячі вольєри та товари для подорожей. Тож озирніться навколо та знайдіть улюблені товари для котів в інтернет-магазині AmigoVet, від яких ваш котик буде муркотіти.

Корзина
Войти

Вы не зарегистрированы?

Создать аккаунт
Товары для питомцев
Подписывайтесь:

пн-пт з 9:00 до 20:00
сб-нд з 10:00 до 20:00